1. Ana Sayfa
 2. Video
 3. Xuan-Yuan Sword VII Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Xuan-Yuan Sword VII Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Xuan-Yuan Sword VII Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Yayıncılığını Softstar Entertainment geliştiriciliğini ise DOMO Studio ve Yooreka Studio‘nun üstlendiği üçüncü şahıs bakış açısıyla sunulan zengin hikaye tabanlı yeni oyunu Xuan-Yuan Sword VII için bir tanıtım fragmanı yayınlandı.

“Oyun üçüncü şahıs bakış açısıyla sunulan bir ARPG’dir. Arsa Çin tarihi ve mitolojisine dayanmaktadır. Oyuncular, trajik bir kadere karışan sakin ve güvenilir bir kılıç ustası olan Taishi Zhao rolünü üstlenir. Sevgili ailesini korumak için Taishi Zhao, gerçeği bulmak için bu kaotik diyarda bir yolculuğa çıkar.”

Steam
Önerilen Yazı
Xuan-Yuan Sword VII 29 Ekim’de PS4 ve PC için çıkacak

Oyun 29 Ekim’de PlayStation 4 ve PC sürümlerini piyasaya sürecek. Ayrıca yapımcıları oyunu Xbox One sürümü içinde çıkartmayı planlıyor. PC sürümü Steam üzerinden oynanabilir olacak.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

 • Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
 • Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
 • Bedava Steam Kodları.
 • Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
 • Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
 • Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

  Yazar Hakkında

  2018’in 2.çeyreğinde güçlü altyapı ve profesyonel bir ekip çalışması ile beraber hizmetinize açılan ‘’Oyuncukuru.org’’ sitemizde sizleri aramızda görmekten Büyük bir Sevinç duyarız…Sitemiz Uzun süren çalışmalar ve bilgi birikimlerinin sonucunda Oyun ve Teknoloji alanlarında son gelişmeleri sizlere aktarmayı hedefleyen bir vizyon ile ortaya çıkmıştır…