1. Ana Sayfa
 2. Haber
 3. Xuan-Yuan Sword VII 29 Ekim’de PS4 ve PC için çıkacak

Xuan-Yuan Sword VII 29 Ekim’de PS4 ve PC için çıkacak

Xuan-Yuan Sword VII 29 Ekim’de PS4 ve PC için çıkacak

Softstar, DOMO Studio ve Yooreka Studio’un üzerinde çalıştıkları yeni oyunu Xuan-Yuan Sword VII 29 Ekim’de PlayStation 4 ve PC sürümlerinde çıkaracaklarını açıkladı. Xbox One sürümü için ise bir çıkış tarihi belirtilmedi. Ayrıca yapımcıları tarafından oyunun üçüncü resmi fragmanı da yayınlandı. Detaylı bilgi için Steam sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Önerilen Yazı
Xuan-Yuan Sword VII’nin ilk Fragmanı Yayınlandı

Oyunun hikayesi

“Xuan-Yuan Sword VII, üçüncü şahıs bakış açısıyla sunulan bir aksiyon oyunudur ve Çin tarihine ve mitolojisine dayanmaktadır. On yıllık bir savaş ve kıtlık yüzünden halk perişan halde ve ülkeyi tam anlamıyla kaos hüküm sürmekteydi. Bir kehanete göre ülke sakinleri tarafından barış ve refah döneminin geleceği biliniyordu ama o bahsedilen barış ve refah asla gelmedi. Oyuncular, beklenmedik bir şekilde tuhaf bir yangında tüm ailesini kaybeden soğukkanlı ve dürüst bir kılıç ustası olan Taishi Zhao rolünü üstlenecek.”

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

 • Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
 • Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
 • Bedava Steam Kodları.
 • Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
 • Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
 • Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

  Yazar Hakkında

  2018’in 2.çeyreğinde güçlü altyapı ve profesyonel bir ekip çalışması ile beraber hizmetinize açılan ‘’Oyuncukuru.org’’ sitemizde sizleri aramızda görmekten Büyük bir Sevinç duyarız…Sitemiz Uzun süren çalışmalar ve bilgi birikimlerinin sonucunda Oyun ve Teknoloji alanlarında son gelişmeleri sizlere aktarmayı hedefleyen bir vizyon ile ortaya çıkmıştır…