1. Ana Sayfa
 2. Haber
 3. Xbox Series S’in Fiyatı Belli oldu

Xbox Series S’in Fiyatı Belli oldu

xbox-series-s

Xbox Series S’in Fiyatı Belli oldu

Microsoft, Xbox Series S’in fiyatını Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımla duyurdu.

Microsoft Twitter hesabından yapılan paylaşım da Xbox Series S’in fiyatının 299$ gibi bir fiyattan satışa sunulacağını duyuruldu.

Microsoft çıkış tarihi ve X serisinin fiyatı hakkında herhangi bir bilgi vermedi. Ancak Window Central tarafından hazırlanan bir rapor da Xbox Series S ve Xbox Series X için 10 Kasım’da çıkacağını X serisinin 499$’dan satışa sunulacağını iddia etti. Bu iddialar ne kadar doğru bilemeyiz ama bu konu hakkında Microsoft en kısa zaman da bir açıklama yapacak gibi görünüyor. Şu an için Xbox Series S’in fiyatının 299$ olacağını biliyoruz. S serisinin özellikleri ise şu şekilde hiçbir şekilde disk sürücüsü içermeyecek. X serisi 4K oyun oynamayı desteklerken S serisinin en yüksek çözünürlük 1080p olacak.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

 • Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
 • Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
 • Bedava Steam Kodları.
 • Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
 • Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
 • Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

  Yazar Hakkında

  2018’in 2.çeyreğinde güçlü altyapı ve profesyonel bir ekip çalışması ile beraber hizmetinize açılan ‘’Oyuncukuru.org’’ sitemizde sizleri aramızda görmekten Büyük bir Sevinç duyarız…Sitemiz Uzun süren çalışmalar ve bilgi birikimlerinin sonucunda Oyun ve Teknoloji alanlarında son gelişmeleri sizlere aktarmayı hedefleyen bir vizyon ile ortaya çıkmıştır…