1. Ana Sayfa
  2. PC
  3. World War Z “PvPvZ” Fragmanı

World War Z “PvPvZ” Fragmanı

World War Z “PvPvZ” Fragmanı

Yapımcı Focus Home Interactive ve geliştirici Sabre Interactive, World War Z (Dünya Savaşı) için bir fragman yayınladı.

Yapımcıları tarafından paylaşılan “PvPvZ” başlıklı fragmanında oyuncular arasında kıyasıya bir rekabeti ve oyuncularla zombiler arasında geçen mücadeleyi konu alıyor.

World War Z akın akın, vahşice saldıran zombi güruhlarına karşı, soluk soluğa oynanan, dört oyunculu koop üçüncü şahıs nişancı oyunu.

Paramount Pictures’ın aynı adlı filminden esinlenen, hızlı bir oynayışa odaklı World War Z’de dünyanın dört yanından yeni karakter ve hikayeler ile dehşet, gerilim ve heyecan yüklü, özel olarak modern PC’ler için geliştirilmiş görevler sunuluyor.

Oyununda Co-Op özelliği sayesinde maksimum 4 kişi ile oynanabilir olacak. Ayrıca oyunun belki de en önemli özelliği Hava durumunun değişkenlikler gösterecek olması. Zombi sürüleriyle hava şartlarını kendi lehimize kullanarak dikkatlerini dağıtabileceğiz. Zombi sürüleriyle istila edilmiş şehirleri tek tek kurtarmak için ise tuzaklar, koruma duvarları, kalkanlar gibi seçeneklerinde olması mücadeleyi daha zevkli hale getirecek.

Önerilen Yazı
World War Z 12 dakikalık oynanış videosu

World War Z (Dünya Savaşı) 2019 yılı içerisinde PlayStation 4 (PS4), Xbox One ve PC platformlarında çıkışını gerçekleştirecek.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

  • Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
  • Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
  • Bedava Steam Kodları.
  • Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
  • Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
  • Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.
Yorum Yap

Yorum Yap