1. Ana Sayfa
  2. PC
  3. World War Z 12 dakikalık oynanış videosu

World War Z 12 dakikalık oynanış videosu

Saber Interactive tarafından geliştirilen World War Z’nin 12 dakikalık oynanış videosu GamesCom 2018 etkinliğinde gösterildi

Geçtiğimiz günlerde Almnaya’nın Köln Kentinde GamesCom 2018 etkinliğinin başlamasıyla birlikte oyun firmaları geliştirdikleri oyunların tanıtımlarını yapmaya başladı. Bu haberimizde sizlere Saber Interactive tarafından geliştirilen World War Z’nin Oynanış videosunun yayınlandığı haberiyle karşılıyoruz.

2013 yılında Başrolünde Brad Pitt’in yer aldığı World War Z filmi vizyona girmişti. 5 yıl aradan sonra Saber Interactive ekibi tarafından hazırlanan zombi oyunu World War Z PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için geliyor. Oyunumuzun çıkış tarihi hakkında henüz bir bilgi paylaşılmasa da oynanış videosunun da gelmesiyle birlikte World War Z oyununda sona gelindiğini söylemek, pek de yanlış olmaz.

World War Z oyununda Co-Op özelliği sayesinde maksimum 4 kişi ile oynanabilir olacak. Ayrıca oyunun belki de en önemli özelliği Hava durumunun değişkenlikler gösterecek olması. Zombi sürüleriyle hava şartlarını kendi lehimize kullanarak dikkatlerini dağıtabileceğiz. Zombi sürüleriyle istila edilmiş şehirleri tek tek kurtarmak için ise tuzaklar, koruma duvarları, kalkanlar gibi seçeneklerinde olması mücadeleyi daha zevkli hale getirecek.

IGN aracılığıyla yayınlanan videoda zombi ordularıyla aramızda yaşanan mücadeleler gösterilmekte.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

– Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
– Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
– Bedava Steam Kodları.
– Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
– Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
– Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

Yorum Yap

Yorum Yap