1. Ana Sayfa
 2. Ücretsiz Oyunlar
 3. Where The Water Tastes Like Wine Epic Games’de Ücretsiz

Where The Water Tastes Like Wine Epic Games’de Ücretsiz

where-the-water-tastes-like-wine-switch-hero

Yayıncılığını Good Shepherd Entertainment geliştiriciliğini ise Serenity Forge ve Dim Bulb Games’in 10 Eylül’de çıkardığı macera oyunu Where The Water Tastes Like Wine Epic Games’de kısa süreliğine ücretsiz oldu. 17 Eylül’e kadar ücretsiz olarak dağıtılacak. Bu tarihe kadar oyunu indiren her PC kullanıcısı kütüphanesine süresiz eklemiş olacak. Detaylı bilgi için oyunun Epic Games Store sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Where the Water Tastes Like Wine, yolculuk, hikâye paylaşma ve aşikâr kaderden kurtulma konulu bir anlatım-macera oyunudur. Oyuncular ABD’nin folklorik Buhran döneminde kendi hızlarında dolaşacak ve anlatılacak hikâyeleri olan yabancılarla tanışacak.

Epic Games

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

 • Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
 • Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
 • Bedava Steam Kodları.
 • Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
 • Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
 • Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

  Yazar Hakkında

  2018’in 2.çeyreğinde güçlü altyapı ve profesyonel bir ekip çalışması ile beraber hizmetinize açılan ‘’Oyuncukuru.org’’ sitemizde sizleri aramızda görmekten Büyük bir Sevinç duyarız…Sitemiz Uzun süren çalışmalar ve bilgi birikimlerinin sonucunda Oyun ve Teknoloji alanlarında son gelişmeleri sizlere aktarmayı hedefleyen bir vizyon ile ortaya çıkmıştır…