1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Wasteland 3’ün Çıkış Tarihi Açıklandı

Wasteland 3’ün Çıkış Tarihi Açıklandı

Wasteland 3’ün Çıkış Tarihi Açıklandı

Deep Silver ve inXile Entertainment’ın üzerinde çalıştıkları yeni oyunu Wasteland 3’ün çıkış tarihi duyuruldu. Yapımcılarından gelen habere göre oyun 19 Mayıs 2020’de PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında çıkışını gerçekleştirecek. Ayrıca şu andan itibaren ön siparişe de açıldı.

Önerilen Yazı
Wasteland 3 Resmi Sistem Gereksinimleri

“Savaşçı General Şapkası ve Gözlüğü, Parlak Savaşçı Rozeti ve Kar Kamuflajlı Silahlar gibi ön sipariş bonus eşyaları ile maceraya bir adım önde başlayacaksın.

Wasteland 3’te Arizona’nın kaderi, Colorado’nun kaderine bağlı. Bir Çöl Savaşçısı olarak Arizona’yı ayakta tutmak için mücadele ediyorsun, ama bu savaşı kazanman imkansız. Kurtuluşun tek yolu yardım almaktan geçiyor ve eğer Colorado’yu valinin kana susamış üç çocuğundan kurtarırsan ihtiyacın olan desteği alacaksın.

Wasteland 3, oyuncuya zorlu bir taktiksel çatışma, saatlerce keşfedilecek bir harita, sürprizlerle dolu etkileşimli bir hikaye ve zorlayıcı ahlâki kararlar sunan, inXile Entertainment imzalı bir kıyamet sonrası RPG oyunudur. Tek başına veya takım olarak oynayarak ekibini kendi oyun tarzına uygun özellikler ve yeteneklerle donat ve aracın Kodiak’ı ölümcül bir savaş makinesine dönüştür. Colorado’yu kurtarmak hiç kolay olmayacak, ama Arizona’nın tek ümidi sensin, o yüzden başarısız olmak söz konusu bile olamaz.”

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

  • Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
  • Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
  • Bedava Steam Kodları.
  • Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
  • Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
  • Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.