1. Ana Sayfa
 2. Video
 3. Wasteland 3 Co-Op Fragmanı Yayınlandı

Wasteland 3 Co-Op Fragmanı Yayınlandı

wasteland-3

Wasteland 3 Co-Op Fragmanı Yayınlandı

Yayıncılığını Deep Silver ve geliştiriciliğini ise inXile Entertainment’ın üstlendiği strateji oyunu Wasteland 3’ün Co-Op fragmanı yayınlandı. Yapımcıları 28 Ağustos’ta için piyasaya sürecek. Kullanıcılar PlayStation 4, Xbox One ve Steam (PC) üzerinden oynanabilecek.

Tanıtım yazısı:

Colorado Valisi, tek bir şartla Çöl Savaşçıları’na yardım etmeye söz verdi: Topraklarını onun kana susamış üç çocuğundan kurtarman gerekiyor. Bu kıyamet sonrası RPG’de yeni bir üs inşa etmek için kuzeye gitmeli, bir araç bulmalı, askerleri eğitmeli, Colorado’nun vahşi, buz tutmuş topraklarında keşfe çıkmalı ve yerlilerle başa çıkmalısın, ama unutma, her seçimin bir sonucu vardır.

Wasteland 3’ün Co-Op fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

 • Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
 • Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
 • Bedava Steam Kodları.
 • Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
 • Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
 • Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

  Yazar Hakkında

  2018’in 2.çeyreğinde güçlü altyapı ve profesyonel bir ekip çalışması ile beraber hizmetinize açılan ‘’Oyuncukuru.org’’ sitemizde sizleri aramızda görmekten Büyük bir Sevinç duyarız…Sitemiz Uzun süren çalışmalar ve bilgi birikimlerinin sonucunda Oyun ve Teknoloji alanlarında son gelişmeleri sizlere aktarmayı hedefleyen bir vizyon ile ortaya çıkmıştır…