1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 Çıkış Tarihi Ertelendi

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 Çıkış Tarihi Ertelendi

featured

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 Çıkış Tarihi Ertelendi

Paradox Interactive ve Hardsuit Labs oyun firmalarının üzerinde çalıştıkları ve 2020’nin ilk çeyreğinde çıkartmaya hazırladıkları yeni oyunu Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2’nin çıkış tarihini erteledi. Yapımcıları oyunun hayranlarından gelen geri bildirimler sonucu 2020’nin sonlarına doğru çıkaracaklarını açıkladılar.

Vampir terörü eyleminde senin varlığın Seattle kan ticareti savaşını körüklüyor. Şehri kontrol eden yaratıklarla huzursuz ittifaklar kur ve Seattle’ın güçlü vampir gruplarını kanlı bir iç savaşa sürükleyen büyük komployu açığa çıkar.

 

Gücünü Besle, Gecenin Sahibi Ol

 

Öne çıkan, hızlı ve büyük dövüş odaklı çarpışma sistemimizde sen ve benzersiz disiplinlerin bir silah değerindesiniz. Sen geliştikçe gücün de artacak; ama unutma ki Sahte Kılığın açığa çıkmaması için her şeyi yapmalı ve insanlığını korumalısın… Yoksa sonuçlara katlanırsın.

 

Seattle’ın Karanlık Kalbine Gir ve Elit Vampirler Arasında Hayatta Kal

 

Seattle ezelden beri vampirler tarafından yönetilmiştir. World of Darkness’ta orijinaline sadık kalarak yeniden canlandırılan Seattle konumlarında kurbanlarını avla. Şehrin doğuşundan bu yana varlığını sürdüren kadim kan kurucuları ve şehri yeniden tanımlayan teknoloji piyasasını yöneten yeni kanlarla tanış. Herkesin gizli emelleri olduğunu unutma ve müttefiklerini seçerken akıllı davran.

Oyun 2020’nin sonlarına doğru PlayStation 4 (PS4), Xbox One ve PC platformlarında çıkış yapacak. Ayrıca Türkçe arayüz ve Türkçe dil seçeneğine de sahip olması bekleniyor.

Önerilen Yazı
Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 için Oynanış Videosu Yayınlandı

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

  • Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
  • Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
  • Bedava Steam Kodları.
  • Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
  • Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
  • Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.