1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. THQ Nordic Desperados III’ü duyurdu

THQ Nordic Desperados III’ü duyurdu

desperados-3

Desperados III, Mimimi Productions tarafından geliştirilerek 2019 yılında PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak.

Fragmanından anladığımız kadarıyla Desperados III’te bizleri Western bir macera bekliyor olacak. Teknolojik silahların aksine dönemsel Amerikan silahları ve vahşi Batı konsepti ile giyilmiş Karakterleri göreceğimiz oyunumuzun, TRT pazar sinema kuşağı sevenler için bayağı ilgi çekebileceğini ön görüyoruz. Ayrıca THQ Nordic’in Desperados III ile serinin en iddialı oyunu olacağından bahsettiği de kulislerde konuşuluyor.

Dağıtımcılığını üstlenen THQ Nordic firması GamesCom 2018 etkinliğinde gösterilmesi planlanan Fragmanı yanlışlıkla erkenden paylaştı. Hızla Fragmanı kaldırmasına rağmen bir Rus sitesi Igromania, Oyunun Fragmanını kaldırılmadan önce indirip vk.com sitesine yüklemeyi başardı. Oyunun Fragmanı internette yayılmaya başlayınca THQ Nordic yayından kaldırdığı Fragmanı tekrardan Resmi Youtube kanalında yayınlamak durumunda kaldı.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

– Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
– Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
– Bedava Steam Kodları.
– Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
– Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
– Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

Kaynak: gametsu

    Yazar Hakkında

    2018’in 2.çeyreğinde güçlü altyapı ve profesyonel bir ekip çalışması ile beraber hizmetinize açılan ‘’Oyuncukuru.org’’ sitemizde sizleri aramızda görmekten Büyük bir Sevinç duyarız…Sitemiz Uzun süren çalışmalar ve bilgi birikimlerinin sonucunda Oyun ve Teknoloji alanlarında son gelişmeleri sizlere aktarmayı hedefleyen bir vizyon ile ortaya çıkmıştır…

    Yorum Yap