1. Ana Sayfa
  2. Video
  3. Those Who Remain Oyunun ilk Fragmanı yayınlandı

Those Who Remain Oyunun ilk Fragmanı yayınlandı

Those Who Remain

Those Who Remain ’in ilk Fragmanı yayınlandı
Camel 101’in üzerinde çalıştığı psikolojik bir gerilim oyunu olan Those Who Remain’in ilk Fragmanını Youtube kanalında oyun meraklıları için yayınladı. 2019 yılı içerisinde PS4, Xbox One, PC ve Nitendo Switch için çıkması planlanıyor.

Oyunumuz ABD’de Şeytan tarafından lanetlenmiş küçük bir kasaba olan Dormont’ta geçiyor. Oyuna Edward Turner adında sorunlu bir geçmişe sahip sıradan bir adamın rolünde başlıyoruz. Şeytan tarafından lanetlenmiş Dormont kasabasında karanlıkta dolanan esrarengiz yaratıklar bölge sakinlerini tek tek öldürüyor. Hayatta Kalmak için yapmamız gereken tek şey Aydınlıkta kalmak.

Camel 101’in Youtube kanalı üzerinden paylaştığı Those Who Remain’in ilk fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

– Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
– Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
– Bedava Steam Kodları.
– Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
– Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
– Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

    Yazar Hakkında

    2018’in 2.çeyreğinde güçlü altyapı ve profesyonel bir ekip çalışması ile beraber hizmetinize açılan ‘’Oyuncukuru.org’’ sitemizde sizleri aramızda görmekten Büyük bir Sevinç duyarız…Sitemiz Uzun süren çalışmalar ve bilgi birikimlerinin sonucunda Oyun ve Teknoloji alanlarında son gelişmeleri sizlere aktarmayı hedefleyen bir vizyon ile ortaya çıkmıştır…

    Yorum Yap