1. Ana Sayfa
 2. Haber
 3. The Sims 4: Discover University İnceleme Puanları

The Sims 4: Discover University İnceleme Puanları

featured

The Sims 4: Discover University İnceleme Puanları

Yayıncılığını Electronic Arts geliştiriciliğini ise Maxis’in üstlendiği simülasyon oyunu The Sims 4: Discover University için inceleme puanları paylaşıldı. Şu anda Origin (PC) üzerinden oynanabilir durumda. 17 Aralık’ta Xbox One ve PlayStation 4 için çıkışını gerçekleştirecek. Oyunun PC sürümü için paylaşılan inceleme puanlarını aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

The Sims 4: Discover University PC İnceleme Puanları

 • GameSpace – 85
 • GamingTrend – 85
 • The Games Machine – 80
 • Screen Rant – 80
 • Digital Spy – 80
 • DarkStation – 80
 • GameStar – 78

The Sims 4: Discover University Tanıtım Yazısı

“Sim’lerin okula kaydolacağı, üniversite deneyimlerini keşfedeceği ve ders dışı aktivitelere katılacağı The Sims 4 Discover University Expansion Pack’te ders kitaplarına gömülmek ve okul ruhunuzu yansıtmak için hemen ön sipariş verin. Sim’lerinizi mühendislik, eğitim ve hukuk kariyerlerinde başarıya ulaştıracak dersleri alın. Robot teknolojisini ve pinponu keşfedin, hatta rakip okula haylaz şakalar yapın. İster çok çalışın, ister geç uyanın, ister okulun maskotuyla beşlik çakın fakat yeter ki notlarınızı yüksek tutun!

 

Okula Uyum Sağlayın – Britechester’a Hoş Geldiniz! Tarihi Britechester Üniversitesi’ne veya modern Foxbury Enstitüsü’ne kaydolarak Sim’inizin hayatında yeni bir sayfa açın. Yurt odasında veya kampüs dışında yaşayın, Britechester’ı bisikletle keşfedin, öğrenci ortak alanlarında zaman geçirin ve kütüphanede ders çalışın. Okul ruhu etkinliğinde öğrenci birliğini destekleyin ve Sim’inizin gururunu yansıtmak için okul renklerini giyin.

 

Klasınızı Konuşturun – Sim’ler ilgi alanlarına uygun bir üniversiteye kaydolarak biyoloji, bilgisayar bilimi, sanat tarihi ve hatta kötü karakterler gibi dersler alabilir. Bir derse girin veya dönem ödevleriniz ve sunumlarınız için çalışın. Sim’iniz ne kadar öğrenirse öğretmenlik, hukuk ve mühendislik gibi kariyerlerde o kadar başarılı olur. Derslere girmek veya devamsızlık yapmak Sim’inizin notlarını etkileyeceği için zaman yönetimi çok önemli.

 

Tanışın, Kaynaşın ve Keşfedin – Sim’inizin üniversite hayatını nasıl benimseyeceği kendi ellerinde. Ödevini bitirmek için tüm gece çalışabilir ya da keyfinize bakarak geç uyanabilir. İçeceklere pinpon topu atma, futbol topu saydırma ve oda arkadaşlarıyla takılma gibi aktivitelerle boş zamanlar her zamankinden daha eğlenceli! Ayrıca Sim’iniz robot teknolojileri, münazara, sanat veya gizemli gizli örgüt gibi okul organizasyonlarına katılabilir. Okulda yıl ilerledikçe Sim’leriniz kendilerini geliştirecek ve keşfedecek.

 

Kampüs Tarzınızı İfade Edin – Posterler, mini buzdolabı ve Sim’inizin kişiliklerini yansıtan yurt odası dekorlarıyla rahat bir alan yaratın. Ardından istediğiniz herhangi bir yolla tarzını geliştirin. “Okula geç kaldım” eşofman altını veya en iyi giysilerini giyerek daima okul ruhunuzu yansıtacak veya sınıf arkadaşınızı etkileyecek bir yol bulacaksınız.”

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

 • Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
 • Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
 • Bedava Steam Kodları.
 • Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
 • Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
 • Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.