1. Ana Sayfa
  2. Epic Games
  3. Steep Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu

Steep Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu

featured

Steep Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Ubisoft’un üstlendiği spor oyunu Steep Epic Games Store’da ücretsiz olarak dağıtılacağı duyuruldu. Bugün den itibaren 9 Ocak’a kadar ücretsiz bir şekilde indirebileceğiz. Bu tarihler arasında indiren PC kullanıcıları oyunun kopyasına süresiz kütüphanesine de eklemiş olacak.

Oyunun kopyasına süresiz sahip olmak isteyen kullanıcılar buraya tıklayarak Epic Games mağaza sayfasına gidebilir.

Oyunun Epic Games üzerindeki tanıtım yazısı:

“Tek başınıza veya arkadaşlarınızla beraber kayak, atlayış tulumu, snowbord ve yamaç paraşütüyle dağlara karşı koyun, dağların hakim olun. Performansınızı kaydedip paylaşın.”

Takipte Kalın Oyunsuz Kalmayın…

Günümüzde, gün geçtikçe gelişen Bilgisayar Teknolojisinin bu başarısındaki en büyük etken Kuşkusuz Oyun Sektöründeki artan taleptir. Ancak Çağımızın önde gelen Tanınmış ve Ün yapmış Oyun platformları, özellikle son yıllarda birçok oyunu yüksek ücretler karşılığında oyun severlerin tercihine sunuyor.  Oyuncukuru.org ailesi olarak bu platformların sizlere ücretli olarak sunduğu oyunları, yine adından söz ettiren büyük sitelerin yapmış olduğu oyun dağıtım haberlerini siz sevgili kullanıcılarımıza haberdar etmeyi amaçlıyoruz. Bu tarz bilgiler, Ücretsiz Oyunlar ve Oyuna dair her şey için Tek yapmanız gereken Oyuncukuru.Org adresini Takip Etmeniz. Takipte Kalın Oyunsuz Kalmayın…

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

  • Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
  • Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
  • Bedava Steam Kodları.
  • Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
  • Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
  • Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.