1. Ana Sayfa
  2. Steam
  3. Steam’de Haftanın En çok Satan 5 Oyunu (30 Temmuz 2018)

Steam’de Haftanın En çok Satan 5 Oyunu (30 Temmuz 2018)

featured

 5 – Black Desert Online Turkiye and MENA

17 Masıy 2018 Tarihinden itibaren Pearl Abyss tarafından dağıtımı yapılan kısa bir zaman dilimindede popüler bir hale gelen Black Desert Online en çok satanlar arasında 5. sırada yer alıyor.

Black Desert Online Grafikleri ve Göz alıcı dünyasıyla oyuncuları kendisine bağlayan MMORPG bir oyundur.

Çifçilik’ten tutun Balıkçılığa Eğitmenlikten Ticarete kadar bir çok meslekle donatılmış içeriğe sahip. Klan ve Kale savaşlarıylada detaylandırılmış PVP özelliği ve devasa büyüklükteki haritanın çeşitli bölgelerindeki dünya Bosslarıyla mücadele edebileceğimiz MMORPG tarzı oyundur.

 4 –  GTA 5 (Grand Theft Auto V)

Rockstar’ın en iyi oyunu diyebileceğimiz GTA serisinin yeni üyesi GTA 5 oyunu Steam’de en çok satan oyunlar arasında bu hafta 4. Sırada yer alıyor.

 3 – CS-GO (Counter-Strike: Global Offensive)

21 Ağustos 2012 Tarihinden bu yana belkide dünyanın en popüler oyunu diyebiliriz. 7 sinden 70’ine herkesin severek oynadığı CS-GO oyunu Steam’de en çok satan oyunlar arasında 3. Sırada yer alıyor.

Counter-Strike: Global Offensive Birinci Şahış (FPS) tarzı bir savaş oyundur.

2 – PUBG (Playerunknown’s Battlegrounds)

21 Aralık 2017’de PUBG Corporation Tarafından dağıtımı yapılan ve kısa bir zamanda popüler hale gelen PUBG Steam’de çok satan oyunlar arasında 2. sırada yer alıyor.

Oyunda başlangıç olarak haritanın çeşitli bölgelerine dağıtılmış, Herkesin eşit olarak başlayıp harabeye dönmüş evlerden mühimmat toplayacak, Onlarca insanın arasından tek başınıza kalana kadar mücadeleyi hiç eksik etmeyip savaşacaksınız.

 1 – Rocket League

7 Temmuz 2015 yılında Psyonix tarafından geliştirilip piyasaya sürülmüştü.  Çıktığı tarihten bu yana hayranları tarafından büyük bir beğeni ile oynanan Rocket League Steam’de bu hafta en çok satılan oyunlar arasında zirvede.

Devasa Stadyumlarda arkadaşlarınızla fantastik araçları seçerek birbirinden keyifli maçlar çıkaracak. Zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

Önerilen Yazı
Steam’de En çok Satın Alınan 5 oyun (Haziran 2018)

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

– Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
– Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
– Bedava Steam Kodları.
– Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
– Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
– Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

Yorum Yap

Yorum Yap