1. Ana Sayfa
  2. Steam
  3. Steam’de En çok Satın Alınan 5 oyun (Haziran 2018)

Steam’de En çok Satın Alınan 5 oyun (Haziran 2018)

featured

5- ARK: Survival Evolved

29 Ağustos 2017’de Studio Wildcard tarafından piyasaya sürülen grafikleri ve açık dünyasıyla oyuncuları kendisine bağlayan her geçen gün popülerliğini arttıran ARK: Survival Evolved en çok satanlar arasında beşinci sırada yer alıyor.

ARK adında gizemli bir Ada’nın kıyılarında Çıplak bir halde açlıktan ölmek üzere iken gözlerimizi açıyoruz. Hayatta kalmak için avlanmalı ve kendimizi etraftaki yırtıcı hayvanlara karşı korumak için sığınacak bir yer inşaa etmeliyiz.

4- Black Desert Online Turkiye and MENA

17 Masıy 2018 Tarihinden itibaren Pearl Abyss tarafından dağıtımı yapılan kısa bir zaman dilimindede popüler bir hale gelen Black Desert Online en çok satanlar arasında dördüncü sırada yer alıyor.

Black Desert Online Grafikleri ve Göz alıcı dünyasıyla oyuncuları kendisine bağlayan MMORPG bir oyundur.

Çifçilik’ten tutun Balıkçılığa Eğitmenlikten Ticarete kadar bir çok meslekle donatılmış içeriğe sahip. Klan ve Kale savaşlarıylada detaylandırılmış PVP özelliği ve devasa büyüklükteki haritanın çeşitli bölgelerindeki dünya Bosslarıyla mücadele edebileceğimiz MMORPG tarzı oyundur.

3- Football Manager 2018

10 Kasaım 2017 tarihinde Sports Interactive tarafından geliştirilen SEGA tarafındanda dağıtımı yapılan Football Manager 2018 en çok satanlar arasında üçüncü sırada yer alıyor.

Football Manager 2018 Kendi Futbol Takımınız yönetmenizi olanak sağlıyor. Kendi Takımınızı yönetirken Finans’ından tutun sakatlıklara kadar bir çok sorunla karşılaşabileceğiniz kendi isteğiniz doğrultusunda tranfer yapabileceğiniz takımınızdaki sorunları aşıp zaferlere taşıyabileceğiniz bir Futbol oyunudur.

2- Counter-Strike: Global Offensive

21 Ağustos 2012 tarihinde Valve tarafından dağıtımı yapılan çıktığı tarihten bu yana hiç popülerliğini kaybetmeyen Counter-Strike: Global Offensive en çok satanlar arasında ikinci sırada yer alıyor.

Counter-Strike: Global Offensive Birinci Şahış (FPS) tarzı bir savaş oyundur.

1- PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS

21 Aralık 2017’de PUBG Corporation Tarafından dağıtımı yapılan ve kısa bir zamanda popüler hale gelen PUBG en çok satanlar arasında zirvede yer alıyor.

Oyunda başlangıç olarak haritanın çeşitli bölgelerine dağıtılmış, Herkesin eşit olarak başlayıp harabeye dönmüş evlerden mühimmat toplayacak, Onlarca insanın arasından tek başınıza kalana kadar mücadeleyi hiç eksik etmeyip savaşacaksınız.

 

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

– Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
– Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
– Bedava Steam Kodları.
– Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
– Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
– Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

Yorum Yap

Yorum Yap