1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Steam Kış İndirimlerinin Tarihleri Belli Oldu

Steam Kış İndirimlerinin Tarihleri Belli Oldu

featured

Her nekadar oyun oynamayı sevsekte bazı oyunlarınfiyatları el yakıyor ve bütçemizi derinden sarsıyor hatta sevdiğimiz oyunlarıbütçemizin yetmediği için bakmakla yetiniyoruz bazen, Bu yüzden Steam‘deindirim etkinliklerini heyecanla bekler hale geliyoruz…

İndirimi dört gözle bekleyen arkadaşlara müjdeli haberi Valve verdi. 20 Aralık’tabaşlayacak ve 3 Ocak 2019 tarihine kadar sürecek.

Önerilen Yazı
Steam’de 2018 yaz indirimleri ne zaman başlıyor?

Steam indirim hakkında bilgiler

Güvenli ve kaliteli bir alışveriş hizmeti sunmasıyla birlikte özellikle oyun severler tarafından en çok tercih edilen platformlar arasında ilk sırada yer almaktadır. Günümüzde birçok ödeme yöntemini de bünyesinde barındırmaktadır bu sebepten dolayı her geçen gün kullanıcısı arttırmaktadır. Ancak bünyesinde bulunan bazı oyunlarda Yapımcı şirketlerin politikaları gereği ücretli olarak oyuncularla buluşturulmaktadır. Fakat diğer oyun satımı yapan platformlardan ayıran en önemli nokta ücretli oyunlarda belirli tarihler de yapmış olduğu indirimlerdir. Bu indirimler özellikle oyun severlerinde rahatça oyunlara erişimi istenmesinden dolayı Hafta sonu veya Özel Günlerde ( Bayram, Bağımsızlık Günleri, Yılbaşı vb. )yapılmaktadır. En önemlisi ve belki de biz oyun severleri en çok ilgilendiren nokta bu İndirimlerin Ne kadar süre ile geçerli olduğudur.

Steam genellikle bu indirimleri uzun süreli yapmamaktadır. Kimi zaman bir gün veya 12 saat kimi zamanda o güne özel belirli sayıda ücretsiz erişime açmaktadır. Her geçen dakika belirli web siteleride ( indiegala, origin vb.) Ücretli olan steam oyunları belirli sayıda veya belirli süre aralığında ücretsiz olarak oyun severlerin erişimine sunulmaktadır. Oyuncukuru.org ailesi olarak bizim en temel amacımız steam üzerinde ücretsiz veya indirime girecek olan oyunları, günler öncesinden sizlere oyunu nasıl alabileceğiniz hakkında bilgi vermektir.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

  • Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
  • Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
  • Bedava Steam Kodları.
  • Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
  • Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
  • Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.
Yorum Yap

Yorum Yap