1. Ana Sayfa
  2. Steam
  3. Steam Hafta Sonu indirimi (31 Ağustos)

Steam Hafta Sonu indirimi (31 Ağustos)

Steam Hafta Sonu indirimi (31 Ağustos)
Steam Hafta Sonu indirimi (31 Ağustos)

Steam’de bu hafta sonu!

Merhaba değerli oyuncu arkadaşlarımız her hafta olduğu gibi bu hafta sonu da Steam’de güzel fırsatlar ve indirimler sizleri bekliyor. Bu fırsatlar ve indirimlerden bilgi edinmek ve faydalanmak için “oyuncukuru.org” sitemizde yayınladığımız haberlerimizi takip edebilirsiniz. Oyunla Kalın!!!

NEDEN STEAM OYUNLARI ÜCRETLİ VE ÜCRETSİZ STEAM OYUNLARINA NASIL ERİŞİLEBİLİR, Çağımızın önde gelen eğlence alanlarından birisi ve belki de en belirgini Bilgisayar veya İnternet üzerinde oynadığımız oyunlardır. Günümüzde sürekli gelişmekte olan Oyun teknolojisi her geçen gün üstüne kattıklarıyla insanlığı, özelliklede oyuncu kitlesini kendine hayran bırakmaktadır.

Bilgisayar oyunları insanlar için kimi zaman eğlenmek, kimi zaman da bulunduğu ortam koşullarından biraz kaçamak yapmak için kullanılan bir anahtardır. Ancak günümüzde özelliklede vurguladığımız gibi gelişmekte olan bir dünyanın içinde Oyun şirketleri bu oyunları piyasaya sürdüklerinde belli bir kar amacı gütmektedir. Bu yüzden belirli oyunlar özelliklede günümüzde en çok oynanan PES, FIFA, GTA, CS-GO, PUB G tarzı popüler oyunlar belirli ücretlerle oyunculara sunulmaktadır. Tabi ki her oyun ücretli değildir ancak yukarıda örnek olarak verdiğimiz oyunlar gibi popüler sayılabilecek çoğu oyun ücretli oyun statüsüne girmektedir. Bu oyunlar günümüzde oyun severlere bir takım yollarla ulaştırılmaktadır. Büyük teknoloji marketlerinde satılan oyunların DVD versiyonları, İnternet üzerinde Oyun veya Oyun içi Materyal satımı yapan bir takım web siteler ve en çok kullanılanlardan birisi olan 12 Eylül 2003 tarihinde Valve Corporation şirketi tarafından oyun severlere daha kaliteli bir hizmet sunmak amacıyla kurulan Steam Platformunu bu yollara örnek verebiliriz.

Steam indirim hakkında bilgiler

Steam Güvenli ve kaliteli bir alış veriş hizmeti sunmasıyla birlikte özellikle oyun severler tarafından en çok tercih edilen platformlar arasında ilk sırada yer almaktadır. Steam günümüzde birçok ödeme yöntemini de bünyesinde barındırmaktadır bu sebepten dolayı her geçen gün kullanıcısı arttırmaktadır. Ancak Steam bünyesinde bulunan bazı oyunlarda Yapımcı şirketlerin politikaları gereği ücretli olarak oyuncularla buluşturulmaktadır. Fakat Steam’i diğer oyun satımı yapan platformlardan ayıran en önemli nokta ücretli oyunlarda belirli tarihler de yapmış olduğu indirimlerdir. Bu indirimler özellikle oyun severlerinde rahatça oyunlara erişimi istenmesinden dolayı Hafta sonu veya Özel Günlerde ( Bayram, Bağımsızlık Günleri, Yılbaşı vb. ) yapılmaktadır. En önemlisi ve belki de biz oyun severleri en çok ilgilendiren nokta bu İndirimlerin Ne kadar süre ile geçerli olduğudur.

Steam genellikle bu indirimleri uzun süreli yapmamaktadır. Kimi zaman bir gün veya 12 saat kimi zamanda o güne özel belirli sayıda ücretsiz erişime açmaktadır. Her geçen dakika belirli web siteleride ( indiegala, origin vb.) Ücretli olan steam oyunları belirli sayıda veya belirli süre aralığında ücretsiz olarak oyun severlerin erişimine sunulmaktadır. Oyuncukuru.org ailesi olarak bizim en temel amacımız steam üzerinde ücretsiz veya indirime girecek olan oyunları, günler öncesinden sizlere oyunu nasıl alabileceğiniz hakkında bilgi vermektir.

31.08.2018 tarihinden 03.09.2018 tarihine kadar geçerli olan Steam indirimleri şu şekildedir:

1 – FINAL FANTASY XV WINDOWS EDITION

FINAL FANTASY XV WINDOWS EDITION
FINAL FANTASY XV WINDOWS EDITION yüzde 50 indirime girdi. Normal fiyatı 174TL olan oyunumuz bu indirimle birlikte 87TL ye düştü satın almak için aşağıdaki bağlantıda steam sayfasına gidebilirsiniz.

FINAL FANTASY XV WINDOWS EDITION Steam Sayfası:                                                            Git

2 – Warhammer: Vermintide 2

Warhammer: Vermintide 2
Warhammer: Vermintide 2 Yüzde 50 indirime girdi. Normal fiyatı 50TL olan oyunumuz bu indirimle birlikte 25TL ye düştü satın almak için aşağıdaki bağlantıda steam sayfasına gidebilirsiniz.

Warhammer: Vermintide 2 Steam Sayfası:                                                                                 Git

3 – Max Payne 3

Max Payne 3
Max Payne 3 Yüzde 65 indirime girdi. Normal fiyatı 31 TL olan oyunumuz bu indirimle birlikte 10.85 TL ye düştü satın almak için aşağıdaki bağlantıdan Steam sayfasına gidebilirsiniz.

Max Payne 3 Steam Sayfası:                                                                                                       Git

4 – Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V
Grand Theft Auto V (GTA 5) Yüzde 34 indirime girdi. Normal fiyatı 169 TL olan oyunumuz bu indirimle birlikte 111.54 TL ye düştü satın almak için aşağıdaki bağlantıdan Steam sayfasına gidebilirsiniz.

Grand Theft Auto V (GTA 5) Steam Sayfası:                                                                               Git

5 – Rocket League

Rocket League
Rocket League Yüzde 40 indirime girdi. Normal fiyatı 31 TL olan oyunumuz bu indirimle birlikte 18.60 TL ye düştü satın almak için aşağıdaki bağlantıdan Steam sayfasına gidebilirsiniz.

Rocket League Steam Sayfası:                                                                                                    Git

 

 

Steam Hafta Sonu indirimi                    Steam Hafta Sonu indirimi                     Steam Hafta Sonu indirimi                        Steam Hafta Sonu indirimi                       Steam Hafta Sonu indirimi

    Yazar Hakkında

    2018’in 2.çeyreğinde güçlü altyapı ve profesyonel bir ekip çalışması ile beraber hizmetinize açılan ‘’Oyuncukuru.org’’ sitemizde sizleri aramızda görmekten Büyük bir Sevinç duyarız…Sitemiz Uzun süren çalışmalar ve bilgi birikimlerinin sonucunda Oyun ve Teknoloji alanlarında son gelişmeleri sizlere aktarmayı hedefleyen bir vizyon ile ortaya çıkmıştır…

    Yorum Yap