1. Ana Sayfa
  2. Video
  3. Spider-Man PS4 için Fotoğraf Modu Fragmanı Yayınlandı

Spider-Man PS4 için Fotoğraf Modu Fragmanı Yayınlandı

Spider-Man

Spider-Man PS4 için Fotoğraf Modu Fragmanı Yayınlandı

Örümcek Adam PS4’e Fotoğraf Modu güncellemesiyle geliyor

Insomniac Games resmi Youtube kanalından  Spider-Man PS4 için Fotoğraf Modu Fragmanını paylaştı. Spider-Man oyununun ilk güncellemesiyle birlikte oyuna eklenecek.

Son zamanlarda çıkan oyunların önemli bir parçası olarak gördüğümüz Fotoğraf Modu sayesinde, oyunda yaşadığımız komik, acı, tatlı vb. önemli olayların fotoğraflarını çekebiliyoruz. Bu mod sayesinde oyunun bölümlerini sadece geçmiyoruz aynı zamanda o bölümlerden hatıralarıda beraberimizde taşıyoruz…

Sony Interactive Entertainment ve Insomniac Games işbirliğiyle hazırlanan Örümcek Adam 7 Eylül’de PlayStation 4 platformunda çıkışını gerçekleştirecek.

Önerilen Yazı
Spider-Man PS4 Çıkış Tarihi ve Fragmanı

Marvel ve Insomniac Games yeni ve özgün bir hikaye ile birlikte Son Model bir Örümcek Adam Hikayesi ortaya koydular. Bu Örümcek adamı daha önceden Tanıyoruz. New York’ ta büyük suçlarla savaşarak tecrübelenmiş bir Peter Parker. Aynı zamanda karmaşık bir hayat yaşayan Peter Parker.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

– Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
– Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
– Bedava Steam Kodları.
– Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
– Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
– Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

    Yazar Hakkında

    2018’in 2.çeyreğinde güçlü altyapı ve profesyonel bir ekip çalışması ile beraber hizmetinize açılan ‘’Oyuncukuru.org’’ sitemizde sizleri aramızda görmekten Büyük bir Sevinç duyarız…Sitemiz Uzun süren çalışmalar ve bilgi birikimlerinin sonucunda Oyun ve Teknoloji alanlarında son gelişmeleri sizlere aktarmayı hedefleyen bir vizyon ile ortaya çıkmıştır…

    Yorum Yap