1. Ana Sayfa
  2. Steam
  3. Sniper Elite 4 Yüzde 85 indirime girdi

Sniper Elite 4 Yüzde 85 indirime girdi

sniper-elite-4-yuzde-85-indirim

Rebellion geliştirdiği ve dağıtımını üstlendiği Sniper Elite 4 oyunu Steam’de yüzde 85’lik bir indirime girdi. Ayrıca yüzde 80’lik bir indirimle Sniper Elite serisinin tamamını da satın alabileceğiz. Normalde 89 TL gibi bir fiyata sahip olan Sniper Elite 4 oyununu Steam’de hafta sonu yapılan bu büyük indirim sayesinde 13,35 TL ye almamız mümkün olacak. Serisinin tamamını ise 125 TL yerine 25 TL ye satın alabileceğiz. Sniper Elite 4 oyununda 2. Dünya savaşında İtalya’da Faşizme karşı bir mücadeleyi konu almaktadır.

Sniper Elite 4 Steam Sayfası: Sniper Elite 4 %85 indirim

Oyunda ne kadar iyi bir keskin nişancı olacağınızı düşünün ve öyle başlayın. Çünkü çok iyi keskin nişancı tüfeği kullanabilen rakipleriniz olacaktır. Ayrıca keskin nişancı tüfeklerinin yanı sıra ağır silahlar ve bombalarda oyunun bir parçası olacak. Ayrıca oyun hakkında daha detaylı bilgi edinmek için Steam sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

– Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
– Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
– Bedava Steam Kodları.
– Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
– Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
– Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

    Yazar Hakkında

    2018’in 2.çeyreğinde güçlü altyapı ve profesyonel bir ekip çalışması ile beraber hizmetinize açılan ‘’Oyuncukuru.org’’ sitemizde sizleri aramızda görmekten Büyük bir Sevinç duyarız…Sitemiz Uzun süren çalışmalar ve bilgi birikimlerinin sonucunda Oyun ve Teknoloji alanlarında son gelişmeleri sizlere aktarmayı hedefleyen bir vizyon ile ortaya çıkmıştır…

    Yorum Yap