1. Ana Sayfa
  2. Video
  3. Shadow of the Tomb Raider Oynanış videosu yayınlandı

Shadow of the Tomb Raider Oynanış videosu yayınlandı

Shadow of the Tomb Raider

Paititi, Modern Kültürün el değmemiş şehri

Eidos-Montreal geliştirdiği Square Enix tarafından dağıtımı yapılacak olan Shadow of the Tomb Raider, 14 Eylül 2018 tarihinde Steam’de çıkışını gerçekleştirecek. Oyunun geliştiricilerinden çıkış tarihine az bir süre kala Lara Croft’un Paititi şehrinde ve gizemli mağaraların bulunduğu bir oynanış videosu yayınladı. 30 Ağustos 2018 tarihinden itibaren PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında yerini alacak.

Önerilen Yazı
Shadow of the Tomb Raider çıkış tarihi

Paititi şehrinde bulunan tüccarlar sayesinde ticaret yapmak mümkün olacak. Ekipmanlarımıza geliştirmeler yapabilecek ve tüm ihtiyaçlarımızı karşılayabileceğiz. Ayrıca Paititi şehrinde halk Lara Croft’tan yardım istiyor. İyilik meleğimiz bu yardım isteyen insanları geri çevirmeyecek Halkın ihtiyaçlarını karşılamak için elinden geleni yapmaya çalışacak.

Shadow of the Tomb Raider hakkında paylaşılan yaklaşık 10 dakikalık oynanış videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

– Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
– Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
– Bedava Steam Kodları.
– Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
– Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
– Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

    Yazar Hakkında

    2018’in 2.çeyreğinde güçlü altyapı ve profesyonel bir ekip çalışması ile beraber hizmetinize açılan ‘’Oyuncukuru.org’’ sitemizde sizleri aramızda görmekten Büyük bir Sevinç duyarız…Sitemiz Uzun süren çalışmalar ve bilgi birikimlerinin sonucunda Oyun ve Teknoloji alanlarında son gelişmeleri sizlere aktarmayı hedefleyen bir vizyon ile ortaya çıkmıştır…

    Yorum Yap