1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Shadow of the Tomb Raider çıkış tarihi

Shadow of the Tomb Raider çıkış tarihi

Shadow of the Tomb Raider Çıkış Tarihi ve Ön spariş Hakkında Bilgiler paylaşıldı

Shadow of the Tomb Raider

Shadow of the Tomb Raider Çıkış Tarihi ve Ön spariş

Eidos-Montreal geliştirdiği Square Enix tarafından dağıtımı yapılacak olan Shadow of the Tomb Raider, 14 Eylül 2018 tarihinde Steam’de çıkışını gerçekleştirecek. Shadow of the Tomb Raider’ı heyecanla bekleyen hayranları Steam’de ön sipariş ile fiyatından daha ucuza alabilecekler. Ön sipariş ile almak isteyen arkadaşlar aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirler.

Square Enix tarafından E3 2018 oyun fuarında Shadow of the Tomb Raider ile alakalı yaklaşık 10 dakikalık bir oynanış videosunu oyun meraklılarına gösterdi. Oyunumuzun baş karakteri olan Lara Croft ile birlikte bu seferde Mayaların öngördüğü kıyamet alametlerini önlemeye çalışacağız. Zaten oyunun daha önce çıkmış olan tanıtım videolarında mayalardan ve piramitlerden bahsettiğini görmüştük.

Oyunumuz PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında çıkacak.

Önerilen Yazı
Shadow of the Tomb Raider’ın zorluk ayarları daha detaylı olacak

Square Enix paylaşılan bu oynanış videosunda bizlere Lara Croft’un gizemli bir yeraltı mağarasından kaçış anını göstermekte… Square Enix tarafından paylaşılan Shadow of the Tomb Raider 9 dakikalık oynanış videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

– Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
– Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
– Bedava Steam Kodları.
– Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
– Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
– Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

    Yazar Hakkında

    2018’in 2.çeyreğinde güçlü altyapı ve profesyonel bir ekip çalışması ile beraber hizmetinize açılan ‘’Oyuncukuru.org’’ sitemizde sizleri aramızda görmekten Büyük bir Sevinç duyarız…Sitemiz Uzun süren çalışmalar ve bilgi birikimlerinin sonucunda Oyun ve Teknoloji alanlarında son gelişmeleri sizlere aktarmayı hedefleyen bir vizyon ile ortaya çıkmıştır…

    Yorum Yap