1. Ana Sayfa
 2. Haber
 3. Second Extinction, 13 Ekim’de PC için Erken Erişime geliyor

Second Extinction, 13 Ekim’de PC için Erken Erişime geliyor

Second Extinction, 13 Ekim’de PC için Erken Erişime geliyor

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Systemic Reaction’ın üstlendiği aksiyon oyunu Second Extinction PC’de Erken erişime geliyor. Ayrıca ilerleyen tarihlerde ise Xbox Series ve Xbox One için çıkacağını duyuruldu. Detaylı bilgi için Steam sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Second Extinction, diğer 2 oyuncuyla takım olup omuz omuza vererek mutasyona uğramış dinozor sürülerini dünyadan temizlemeye çalıştığın heyecan verici, 3 oyunculu, işbirlikçi bir FPS oyunu. Muazzam sayıdaki düşmanları alt etmek için felaketzede olarak birbirinden farklı silah, beceri ve yetenek kombinasyonlarıyla güçlerinizi birleştirip birlikte çatışmalısınız. Dünyayı kurtarmak için mermi, bomba, diş, pençe ve vahşet dolu bir kaosun içinden sağ çıkmalısın!

Steam

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

 • Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
 • Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
 • Bedava Steam Kodları.
 • Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
 • Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
 • Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

  Yazar Hakkında

  2018’in 2.çeyreğinde güçlü altyapı ve profesyonel bir ekip çalışması ile beraber hizmetinize açılan ‘’Oyuncukuru.org’’ sitemizde sizleri aramızda görmekten Büyük bir Sevinç duyarız…Sitemiz Uzun süren çalışmalar ve bilgi birikimlerinin sonucunda Oyun ve Teknoloji alanlarında son gelişmeleri sizlere aktarmayı hedefleyen bir vizyon ile ortaya çıkmıştır…