1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. SCUM ilk Haftada 700 Bin adet sattı

SCUM ilk Haftada 700 Bin adet sattı

scum-geliyor

SCUM ilk Haftada 700 Bin adet sattı

SCUM çıkışını gerçekleştirdiği ilk hafta içerisinde oyun severler tarafından büyük ilgi görmesi ile birlikte oyunun dağıtıcılığını üstlenen Devolver Digital’in yüzünü güldürdü. SCUM ilk hafta istatistiklerinde en çok satılan oyunlar arasında yerini aldı

Devolver Digital’in dağıtımını üstlendiği SCUM oyunu çıkışını gerçekleştirdiği ilk hafta 700 Bin adet sattı. Ayrıca Devolver Digital’in yaptığı açıklamada ise Bağımsız küçük bir yayıncı için bu satışın rekor olduğunu açıkladı.

Bu hafta Steam’de en çok satan oyunlar arasında ikinci sırada yer alan oyunumuz çıkışını gerçekleştirdiği ilk hafta oyun meraklılarının büyük ilgisi ile karşılaştı ve 700 Bin adet Kopya sattı. Erken Erişimde olmasına rağmen hayranları tarafından büyük bir ilgi görmesi Yayıncı Devolver Digital’in yüzünü güldürdü.

Önerilen Yazı
Hayatta Kalma Oyunu SCUM Geliyor

Hayatta kalma oyunlarından çok farklı bir yapıyı sahip olacak. Örneğin Yağmurlu bir havada ıslandığımız takdirde hareketlerimiz ağırlaşacak hatta vücudumuz dirençsiz kalarak karakterimiz hastalanabilir. Seviye atlamasından tutun Kişiselleştirme sistemi mevcut olması ve Oyunun kontrolleri, Mekanikleri diğer Hayatta kalma oyunlarına nazaran gerçekçi bir yapıda olacak. Kendine özgü yapısıyla oyunda yaşadığımız her dakikayı sanki gerçekte yaşamışçasına bizlere hissettirecek.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

– Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
– Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
– Bedava Steam Kodları.
– Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
– Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
– Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

    Yazar Hakkında

    2018’in 2.çeyreğinde güçlü altyapı ve profesyonel bir ekip çalışması ile beraber hizmetinize açılan ‘’Oyuncukuru.org’’ sitemizde sizleri aramızda görmekten Büyük bir Sevinç duyarız…Sitemiz Uzun süren çalışmalar ve bilgi birikimlerinin sonucunda Oyun ve Teknoloji alanlarında son gelişmeleri sizlere aktarmayı hedefleyen bir vizyon ile ortaya çıkmıştır…

    Yorum Yap