1. Ana Sayfa
 2. Haber
 3. Rockstar Games – Ruffian Games’i Satın aldı

Rockstar Games – Ruffian Games’i Satın aldı

rockstar-games-ruffian-games

Rockstar Games – Ruffian Games’i Satın aldıklarını duyurdu.

Grand Theft Auto yayıncısı Rockstar Games, İngiltere merkezli oyun geliştiricisi olan Ruffian Games’i satın aldı ve stüdyonun ismini Rockstar Dundee olarak değiştirdi.

Rockstar Games’in kurucusu Sam Houser yaptığı bir basın açıklamasında Ruffian Games‘i Rockstar Games bünyesine katılması bizi çok mutlu ettiğini, tecrübeli Ruffian ekibi sayesinde Rockstar stüdyolarına çok büyük bir katkı sağlayacağını ve gelecekteki projelerde birlikte çalışmayı dört gözle beklediklerini söyledi.

https://twitter.com/ConorGamingzHD/status/1310669799962411013

Ruffian Games 2008’de Gary Liddon ve Billy Thomson tarafından kuruldu. 40 kişilik tecrübeli kadro ile Crackdown serisi, Halo: Reach from the Halo Master Chief Collection‘ın yanı sıra birçok oyun projesinde çalıştı. Ayrıca Ruffian Games bir yıl önce Rockstar ile bir iş ortaklığı kurduğunu duyurmuştu. Rockstar’ın dünyaca ünlü oyunu Grand Theft Auto’nun geliştirilmesinde de büyük katkı sağladı.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

 • Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
 • Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
 • Bedava Steam Kodları.
 • Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
 • Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
 • Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

  Yazar Hakkında

  2018’in 2.çeyreğinde güçlü altyapı ve profesyonel bir ekip çalışması ile beraber hizmetinize açılan ‘’Oyuncukuru.org’’ sitemizde sizleri aramızda görmekten Büyük bir Sevinç duyarız…Sitemiz Uzun süren çalışmalar ve bilgi birikimlerinin sonucunda Oyun ve Teknoloji alanlarında son gelişmeleri sizlere aktarmayı hedefleyen bir vizyon ile ortaya çıkmıştır…