1. Ana Sayfa
  2. Video
  3. Resident Evil 2 Reamake GamesCom 2018 PC Oynanış Videosu

Resident Evil 2 Reamake GamesCom 2018 PC Oynanış Videosu

resident-evil-2-sistem-gereksinimleri
1

Nvidia, Resident Evil 2’nin ilk PC oynanış videosunu yayınladı

Resident Evil 2 ilk olarak 1998 yıllarında yayınlandı ve büyük bir beğeni toplamıştı. Serinin arasında en unutulmaz oyunu olarak bakılan Resident Evil 2 tamamen yenilenmiş haliyle geri dönüyor. Köklü bir geçmişe sahip olan oyun serisinin en çok konuşulacak ve oyun severler tarafından büyük bir ilgi odağı olacak gibi görünüyor. Resident Evil 2 Remake‘nin piyasaya iddialı bir giriş yapması bekleniyor.

Nvidia Geforge, GamesCom 2018’de 25 Ocak 2019 yılında çıkacak olan Resident Evil 2 Remake’nin yaklaşık 5 dakikalık PC Oynanış videosu paylaştı. Capcom tarafından hazırlanan Resident Evil 2,  PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak.

Önerilen Yazı
Resident Evil 2 Yenilenmiş Haliyle Geri Dönüyor

Nvidia Geforge, GamesCom etkinliğinde paylaştığı Resident Evil 2 Remake’nin PC Oynanış Videosu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

– Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
– Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
– Bedava Steam Kodları.
– Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
– Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
– Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

    Yazar Hakkında

    2018’in 2.çeyreğinde güçlü altyapı ve profesyonel bir ekip çalışması ile beraber hizmetinize açılan ‘’Oyuncukuru.org’’ sitemizde sizleri aramızda görmekten Büyük bir Sevinç duyarız…Sitemiz Uzun süren çalışmalar ve bilgi birikimlerinin sonucunda Oyun ve Teknoloji alanlarında son gelişmeleri sizlere aktarmayı hedefleyen bir vizyon ile ortaya çıkmıştır…

    Yorum Yap