1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. ReCore: Definitive Edition Steam’de çıkışını Gerçekleştirdi

ReCore: Definitive Edition Steam’de çıkışını Gerçekleştirdi

featured

ReCore: Definitive Edition Steam’de çıkışını Gerçekleştirdi

Comcept ve Armature Studio ortak çalışması sonucu hazırlanan ReCore oyunu sadece Xbox One platformunda oynanabilir durumdaydı.  Avusturyalı THQ Nordic ekibi sayesinde Microsoft ile arasında imzalanan bir yayın anlaşmasıyla birlikte ReCore oyunu bugünden itibaren Steam üzerinden PC platformu için çıkışını gerçekleştiriyor.

Aksiyon-Macera oyunu ReCore Definitive Edition Steam’de yerini almasına dakikalar kala oyunun fiyatı hakkında henüz bir açıklama yapılmış değil. Yabancı kaynaklı sitelerden edindiğimiz bilgilere göre ReCore: Definitive Edition steam fiyatı 19,99 € / 19,99 $ olarak belirtiliyor.

“Efsanevi yaratıcı Keiji Inafune ve Metroid Prime’ın yapımcılarından, yeni nesil için ustaca hazırlanmış bir aksiyon-macera oyunu olan “ReCore: Definitive Edition” geliyor.

 

“Joule Adams” olarak, yok edilmenizi amaçlayan robot düşmanların kontrolündeki gizemli ve tehlikeli bir dünya olan “Uzak Cennet” adlı gezegende kalan son insanlardan birisiniz. Hayatta kalmak için, her biri özel yetenek ve güçlere sahip “Corebot” rehberlerinden oluşan cesur bir grup ile dostluklar kurmak zorundasınız.

 

ReCore: Definitive Edition, yeni “Obsidiyen Gözü” macerasını içeriyor. Gözü pek Corebot “Violet”’e katılın ve eski düşmanların Joule ve tüm insanlığa karşı intikamını planladığı, Uzak Cennet’in daha önce keşfedilmemiş “Çılgın Deniz” bölgesinde sonsuz karanlığa yolculuk edin!”

ReCore: Definitive Edition Steam Sayfası:                                                                              Git

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

– Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
– Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
– Bedava Steam Kodları.
– Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
– Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
– Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

Yorum Yap

Yorum Yap