1. Ana Sayfa
  2. Steam
  3. PUBG’den Yaz indirimi

PUBG’den Yaz indirimi

featured

PUBG Steam’de indirime girdi.

PUBG çıktığı günden bugüne dek en çok satanlar arasında olmasına rağmen Steam’de %33 indirime girdi.

Steam’de 69 TL gibi bir fiyata satılan Playerunknown’s Battlegrounds indirimle artık 46.23 TL’ye satılacak. İndirimin geçerlilik süresi ise 5 Temmuz’a kadar devam edecek.

Playerunknown’s Battlegrounds (PUBG) Konusu; Oyunda başlangıç olarak haritanın çeşitli bölgelerine dağıtılmış, Herkezin eşit olarak başlayıp harabeye dönmüş evlerden mühimmat toplayacak, Onlarca insanın arasından tek başınıza kalana kadar mücadeleyi hiç eksik etmeyip savaşacaksınız.

Önerilen Yazı
PUBG Mobile 0.6.0 Gelen Yenilikler

PUBG yani Playerunknown’s Battlegrounds günümüz battle royale oyunlarının başını çeken oyundur ve bu oyun günümüzde en çok tercih edilen oyunlardan biridir. PUBG‘de oyun başladıktan sonra uçak yardımıyla ada üzerinden geçerken kendinize uygun bir bölgeye atlayıp silah, mühimmat ve bizi hayatta tutabilecek sağlık malzemelerini bularak hayata tutunmaya çalıştığımız bir oyundur.

Playerunknown’s Battlegrounds ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam’de piyasaya çıkarak 3 ayda 4 milyondan fazla kişi tarafından satın alınan bu oyun günümüzde çok daha büyük kitlelere hitap etmektedir. Bu oyun 100 kişi bir adaya uçak yardımıyla atlayıp hayatta kalmaya çalıştığı yaklaşık 30-40 dakikada bitmektedir. Oyun sürekli kendini yenilemektedir ve sürekli yaptığı bu yeniliklerle kendini diri tutmaktadır. Oyun battle royale oyunları diyence aklımıza ilk gelmesinin sebebi de bu şekilde kendini sürekli yenilemesidir.

Oyun oyuncular tarafından sevilmiştir ve tutulmuştur. Bu da oyunun daha uzun yıllar popülerliğini koruyacağına bir işarettir. Bu da bu gibi fırsatları kaçırmamamız gerektiğini gösterir.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

– Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
– Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
– Bedava Steam Kodları.
– Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
– Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
– Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

Yorum Yap

Yorum Yap