1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. PUBG Yeni Haritası Sanhok Sunuculara Eklendi

PUBG Yeni Haritası Sanhok Sunuculara Eklendi

PUBG Mobile 0.6.0 Gelen Yenilikler

Playerunknown’s Battlegrounds oyuncularını sevindirecek güncelleme sonunda geldi.

Playerunknown’s Battlegrounds’nin bir süredir üzerinde çalıştığı Sanhok Haritası yeni gelen güncellemeyle birlikte sunuculara eklendi. Fortnite’ın son zamanlarda yükselişe geçmesiyle birlikte Playerunknown’s Battlegrounds’nin oyuncu kaybetmesine neden oldu. Bunun önüne geçmek isteyen PUBG Corporation nihayet yeni gelen güncellemeyle Oyundaki bir çok hatayı gidermeyi başardı. Ayrıca yeni Haritası Sanhok ile oyunculara yeni heyecanlar katmayı hedefliyor.

Sanhok Haritası Aksiyonu arttıracak

Sanhok Haritası 4 kilometrekarelik alanı ile diğer haritalara nazaran küçük olması aksiyonu az da olsa arttıracak gibi görünüyor. Ayrıca haritada bulunun Mühimmat alanlarının sıklığı da göze çarpıyor. Küçük ve Mühimmatın bol olduğu bir haritada savaşların sık geçeceği anlamına geliyor.

Önerilen Yazı
PUBG Mobile 0.6.0 Gelen Yenilikler

Sanhok Haritası Hakkında Bildiklerimiz

Sanhok haritası oyuna hazırlık kısmında elmayla başlanan bizim tabirimizle orman haritasıdır. Playerunknown’s Battlegrounds‘nin diğer haritalarından daha küçük olan bu haritada oyunlar daha kısa sürmekte ve diğer haritalara kıyasla lootu bol bir haritadır. Ayrıca diğer haritalardan farklı olarak Cave bölgesinde çukur bulunup yerin altından denize açılmaktadır. Binaların birbirine yakın olması ve daha rahat silah bulunması nedeni ile oyun çok daha hızlı ve çok daha hareketli bir hale gelmektedir. Fakat ağaç ve taşların bol olması nedeni ile oyuncular birbirini görmekte sıkıntı yaşayabilir. Renk körü arkadaşlara ormandaki kırmızı ve yeşil renkleri ayırt edebilmesi için renk körü modunu açması tavsiye edilir. Sanhok haritası zevkli bir harita olmasına karşın oldukça zor ve çetin savaşlar içerir. Tabi bu savaşın galibi sizin oynayışınıza ve rakibinize dişli çıkmasına göre değişebilir. Aynı zamanda engebeli bir arazide bulunduğu için evler ve binalar yerden tahtayla yükseltilmiş şekilde durur ve siz evlerin altına yatabilir veya rakibinizi buradan da izleyebilirsiniz. Araç olarak da üstü kapalı araçlar tercih edilir. Bunun nedeni motorların ve buggylerin üstü açık olduğu için vurulma oranları yüksek olmasıdır. Bouthcamp ve Pai Nan bölgeleri oyuncular tarafından çok tercih edilen bölgelerdir ve burada oldukça çetin savaşlar geçmektedir. Bu bölgelerde çıkan savaşların galibi her şeyi alıp gitmektedir.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

– Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
– Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
– Bedava Steam Kodları.
– Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
– Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
– Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

    Yazar Hakkında

    2018’in 2.çeyreğinde güçlü altyapı ve profesyonel bir ekip çalışması ile beraber hizmetinize açılan ‘’Oyuncukuru.org’’ sitemizde sizleri aramızda görmekten Büyük bir Sevinç duyarız…Sitemiz Uzun süren çalışmalar ve bilgi birikimlerinin sonucunda Oyun ve Teknoloji alanlarında son gelişmeleri sizlere aktarmayı hedefleyen bir vizyon ile ortaya çıkmıştır…

    Yorum Yap