1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. PUBG Sanhok haritası için Silah ve Araç getirmeye hazırlanıyor

PUBG Sanhok haritası için Silah ve Araç getirmeye hazırlanıyor

PUBG Sanhok haritası için yeni Silah ve Araç getiriyor

Son zamanlarda Battle Royale oyunları arasında kıyasıya rekabet içerisine girdi. Bunlardan bir tanesi olan PlayerUnknown Battlegroundsoyunun geliştiricisi PUBG Corp firmasından diğer Battle Royale oyunlarına kitlesini kaptırmamak adına yenilikler getirmeye devam ediyor.

Önerilen Yazı
PUBG Yeni Haritası Sanhok Sunuculara Eklendi

PlayerUnknown’s Battlegrounds en son çıkan yeni haritası Sanhok için Silah ve Araç getirmeye hazırlanan PUBG ekibi içerikler hakkında videolarda paylaştı.

Sanhok haritası hakkında düşüncelerimiz:

Sanhok haritası zevkli bir harita olmasına karşın oldukça zor ve çetin savaşlar içerir. Tabi bu savaşın galibi sizin oynayışınıza ve rakibinize dişli çıkmasına göre değişebilir. Aynı zamanda engebeli bir arazide bulunduğu için evler ve binalar yerden tahtayla yükseltilmiş şekilde durur ve siz evlerin altına yatabilir veya rakibinizi buradan da izleyebilirsiniz. Araç olarak da üstü kapalı araçlar tercih edilir. Bunun nedeni motorların ve buggylerin üstü açık olduğu için vurulma oranları yüksek olmasıdır. Bouthcamp ve Pai Nan bölgeleri oyuncular tarafından çok tercih edilen bölgelerdir ve burada oldukça çetin savaşlar geçmektedir. Bu bölgelerde çıkan savaşların galibi her şeyi alıp gitmektedir.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

– Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
– Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
– Bedava Steam Kodları.
– Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
– Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
– Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

Yorum Yap

Yorum Yap