1. Ana Sayfa
  2. Rehber
  3. Sanhok Haritası için Bilmeniz Gerekenler

Sanhok Haritası için Bilmeniz Gerekenler

featured

PUBG Sanhok Haritası için Bilmeniz Gereken Her şey

Sanhok haritası oyuna hazırlık kısmında elmayla başlanan bizim tabirimizle orman haritasıdır. Playerunknown’s Battlegrounds‘nin diğer haritalarından daha küçük olan bu haritada oyunlar daha kısa sürmekte ve diğer haritalara kıyasla lootu bol bir haritadır. Ayrıca diğer haritalardan farklı olarak Cave bölgesinde çukur bulunup yerin altından denize açılmaktadır. Binaların birbirine yakın olması ve daha rahat silah bulunması nedeni ile oyun çok daha hızlı ve çok daha hareketli bir hale gelmektedir. Fakat ağaç ve taşların bol olması nedeni ile oyuncular birbirini görmekte sıkıntı yaşayabilir. Renk körü arkadaşlara ormandaki kırmızı ve yeşil renkleri ayırt edebilmesi için renk körü modunu açması tavsiye edilir.

Sanhok Haritasında Geçen Çetin Savaşlar

Sanhok haritası zevkli bir harita olmasına karşın oldukça zor ve çetin savaşlar içerir. Tabi bu savaşın galibi sizin oynayışınıza ve rakibinizin dişli çıkmasına göre değişebilir. Aynı zamanda engebeli bir arazide bulunduğu için evler ve binalar yerden tahtayla yükseltilmiş şekilde durur ve siz evlerin altına yatabilir veya rakibinizi buradan da izleyebilirsiniz. Araç olarak da üstü kapalı araçlar tercih edilir. Bunun nedeni motorların ve buggylerin üstü açık olduğu için vurulma oranları yüksek olmasıdır. Bouthcamp ve Pai Nan bölgeleri oyuncular tarafından çok tercih edilen bölgelerdir ve burada oldukça çetin savaşlar geçmektedir. Bu bölgelerde çıkan savaşların galibi her şeyi alıp gitmektedir.

Oyunda Bhan bölgesi gibi küçük görünüme sahip bölgeler de dahi çok iyi lootlar bulabilirsiniz. Ağaçların altında Elinizin yeteceği her yerde en kötü SMG veya Shotgun bulabilirsiniz. QBU ve QBZ silahları da yeni çıkmış olmalarına rağmen haritada bol miktarda bulunmaktadır. Tek başınıza girdiğiniz zaman zorlu bir oyun geçirebilirsiniz. Lakin arkadaşlarınızla girdiğiniz zaman büyük bölgelerin yanındaki küçük bölgelere atlayıp loot yaptıktan sonra arkadaşlarınız ile birleşerek büyük yerleri basabilirsiniz ya da büyük yereri uzaktan keserek adamları arkalayabilirsiniz.

Sanhok haritası çok fazla köprü bulundurmaktadır. Bu yüzden köprü tutmak oldukça zordur çünkü adamların hangi köprüden geçeceğini tahmin etmekte sıkıntı yaşarsınız. Oyunda 8x’e sahip olduğunuz zaman yüksek bir tepeye geçip etrafı seyredebilirsiniz ve istediğiniz zaman ateş edebilirsiniz. Tabi sizi arkalarlarsa ölmemeniz içten bile değil.

Önerilen Yazı
PUBG Sanhok haritası için Silah ve Araç getirmeye hazırlanıyor

Sanhok Haritasın da Bulunan Taşıtlar

Haritada 117 araç, 34 tekne, 27 nehir botu, 3 jet ski ve 1 tane de mağara içerisinde bisiklet bulunmaktadır.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

– Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
– Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
– Bedava Steam Kodları.
– Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
– Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
– Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

Yorum Yap

Yorum Yap