1. Ana Sayfa
  2. Steam
  3. Post Scriptum’un PC Sürümü Çıktı

Post Scriptum’un PC Sürümü Çıktı

İkinci Dünya Savaşı FPS Oyunu Post Scriptum’un Bilgisayar Sürümü Çıktı

featured

FPS Savaş Oyunu Post Scriptum’un PC Sürümü Çıktı

Uzun süredir piyasaya çıkma hazırlığı içerisinde olan İkinci Dünya Savaşı temalı FPS tabanlı keskin nişancı oyunu Post Scriptum 09 Ağustos 2018 tarihinde Steam’de görücüye çıktı.

Oyunun standart sürümü için 50,00 TL, Deluxe sürümü için 67,00 TL ve Supporter sürümü 92,00 TL fiyattan satışta.

Oyun Hakkında: Post Scriptum ikinci dünya savaşı ‘ndaki olayları gerçekliğe yakın bir şekilde bireysel ve ekip çalışmasına önem veren FPS tabanlı Simülasyon oyunudur.

Oyuncular böylelikle, Hollanda kırsallarında İngilizler tarafından yürütülen ‘’Operetion Market Garden’’ zamanlarını yeniden yaşama fırsatı yakalıyor. Tarafların bu ağır saldırısı İngilizlerin ve Amerikan hava kuvvetlerinin koordinasyonundan oluşurken, İngiliz 30. Kolordusu ‘’Highway 69’’ onları güçlendirmek için harekete geçmişti. Bütün çabalara rağmen Nijmangene’ye kadar olan alanda harekâtın gecikmesi, Birinci İngiliz Hava indirme tümeninin paraşütçülerinin normalden daha uzun duruş sergilemek zorunda bırakmıştı.

30. kolordu ve Birinci Hava indirme tümenini bağlantı birbiriyle bağlantısı olmadan, Arnhem’daki 7. Ve sonra köprü kaybedilmiş gibi duruyordu.

Çiftlikler, ormanlar, köyler ve şehir bölgelerine uzanan Arnhem’daki savaş alanlarını görmek ve tecrübe etmek için nadir bulunan bir fırsat.

Oyunla alakalı sistem gereksinimleri ve oyunun özellikleri hakkında bilgi almak için Steam sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Post Scriptum Steam

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

– Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
– Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
– Bedava Steam Kodları.
– Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
– Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
– Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

Yorum Yap

Yorum Yap