1. Ana Sayfa
 2. Ücretsiz Oyunlar
 3. PlayStation Plus Eylül 2020’nin Ücretsiz Oyunlarını açıkladı
Trendlerdeki Yazı

PlayStation Plus Eylül 2020’nin Ücretsiz Oyunlarını açıkladı

PlayerUnknown's Battlegrounds ve Street Fighter V.

playstation-plus-eylul-2020-ucretsiz-oyunlar-listesi

PlayStation Plus Eylül 2020’nin Ücretsiz Oyunlarını açıkladı

Sony Interactive Entertainment, 1 Eylül ila 5 Ekim arasında PlayStation Plus aboneleri için Eylül 2020’nin ücretsiz oyunlarını duyurdu. 1 Eylül ile 5 Ekim arasında ücretsiz olarak dağıtılacak oyunların listesini aşağıdan bakabilirsiniz.

1PlayerUnknown’s Battlegrounds

Oyunda başlangıç olarak haritanın çeşitli bölgelerine dağıtılmış, Herkesin eşit olarak başlayıp harabeye dönmüş evlerden mühimmat toplayacak, Onlarca insanın arasından tek başınıza kalana kadar mücadeleyi hiç eksik etmeyip savaşacaksınız.

2Street Fighter V

Capcom’un inanılmaz derecede vahşi dövüşçüsü ve efsanevi Street Fighter serisinin en son girişi olan Street Fighter V’de yeni rakipler ve ikonik dünya savaşçıları meydan okuyor! Çeşitli tek oyunculu modlarda becerilerinizi geliştirin, ardından çevrimiçi maçlarda dünyanın en iyi dövüşçülerini yenmek için gerekenlere sahip olduğunuzu kanıtlayın!

Ayrıca PlayStation Plus Ağustos ayının ücretsiz oyunları Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered ve Fall Guys: Ultimate Knockout‘ı 1 Eylül’e kadar kütüphanenize ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

 • Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
 • Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
 • Bedava Steam Kodları.
 • Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
 • Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
 • Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

  Yazar Hakkında

  2018’in 2.çeyreğinde güçlü altyapı ve profesyonel bir ekip çalışması ile beraber hizmetinize açılan ‘’Oyuncukuru.org’’ sitemizde sizleri aramızda görmekten Büyük bir Sevinç duyarız…Sitemiz Uzun süren çalışmalar ve bilgi birikimlerinin sonucunda Oyun ve Teknoloji alanlarında son gelişmeleri sizlere aktarmayı hedefleyen bir vizyon ile ortaya çıkmıştır…