1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Phantom Doctrine Steam’de çıkışını yaptı

Phantom Doctrine Steam’de çıkışını yaptı

Soğuk Savaş Strateji Oyunu Phantom Doctrine Steam'de çıkışını yaptı

featured

Soğuk Savaş Strateji Oyunu Phantom Doctrine Steam’de çıkış yaptı

CreativeForge Games ve Good Shepherd Entertainment’in işbirliğiyle hazırlanan Phantom Doctrine 14 Ağustos 2018 tarihinde Steam’de çıkışını yaptı.

Phantom Doctrine soğuk savaşların zirve yaptığı dönemde geçen, stratejik tabanlı bir oyun. Dünya üzerinde bir Kaos ortamı yaratmaya çalışan karanlık güçler ülkeleri ve ülke liderleri karşı karşıya getirmeyi planlamaktadır. Cabal adında bir örgütün lideri olarak amacımız dünya üzerinde kaos ortamı yaratmaya çalışan bu karanlık güçlerin planlarını bozmak.

Phantom Doctrine hakkında bilgiler

  • Tek Oyunculu Derin Bir Öykü: 40+ saatlik tek oyunculu hikâye modu zengin, çok sayıda tarihi olay ve kişilerle örülmüş bir öykü sunar ve bu öykü Soğuk Savaş’ın korkunç gerçeklerini eşsiz bir bakış açısıyla anlatır.
  • Yeni nesil sıra tabanlı savaş: Değişken Gözetleme modları ve saldırı odaklı Gedik yeteneği gibi daha önce görülmemiş hareket ve eylem esnekliği sunar.
  • Genişletilmiş savaş alanı: Tesislerini dünyanın etrafına konumlandırarak savaş esnasında yardım çağırmana olanak sağlar. Aynı zamanda düşman da, ağır silahlar ve hatta hava desteği gibi takviye kuvvetler çağırabilir. Silahlı çatışmaya bıçak getirme.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

– Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
– Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
– Bedava Steam Kodları.
– Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
– Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
– Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

Yorum Yap

Yorum Yap