1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. PES 19’da Süper Lig olacak

PES 19’da Süper Lig olacak

pes-2019
1

Konami Twitter üzerinden PES 19 hakkında yaptığı açıklamalarla Türkiyedeki hayranlarına müjdeyi verdi

Futbol severlerin sabırsızlıkla beklediği PES 19 oyunun Geliştiricisi Konami PES serisinin yeni sürümününde Süper Lig‘in de yer alacağı bilgisini paylaşarak Türkiyedeki oyuncuları sevindirdi.  Konami’nin bu açıklamalarıyla birlikte Türkiye Süper Ligi PES 19’a eklenen Sekizinci en büyük lig oldu. Bu sayede Süper Lig’te bulunan takımların tamamına erişme fırsatını da bulmuş olacağız. PES 19 oyununda kapak yıldızı için ise Liverpool’dan Barcelona’ya tranfer olan Philippe Coutinho olacak. Ayrıca Türkiye versiyonunda PES 2019 oyunun kapak yıldızı Philippe Coutinho’nun yanında Hakan Çalhanoğlu da yer alıyor.

Konami tarafından dağıtımı yapılacak olan oyunumuz Pro Evolution Soccer 2019’un 30 Ağustos 2018 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkacak.

Önerilen Yazı
Pes 2019 Demo çıkış Tarihi Açıklandı

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

– Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
– Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
– Bedava Steam Kodları.
– Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
– Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
– Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

    Yazar Hakkında

    2018’in 2.çeyreğinde güçlü altyapı ve profesyonel bir ekip çalışması ile beraber hizmetinize açılan ‘’Oyuncukuru.org’’ sitemizde sizleri aramızda görmekten Büyük bir Sevinç duyarız…Sitemiz Uzun süren çalışmalar ve bilgi birikimlerinin sonucunda Oyun ve Teknoloji alanlarında son gelişmeleri sizlere aktarmayı hedefleyen bir vizyon ile ortaya çıkmıştır…

    Yorum Yap