1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Oyun Dünyasının yeni Patronu ‘’APEX Legends’’

Oyun Dünyasının yeni Patronu ‘’APEX Legends’’

featured

Oyun Dünyasının yeni Patronu ‘’APEX Legends’’

Günümüzde oldukça Popüler bir konuma gelen ‘’Battle Royale’’ türündeki oyunlara bir yenisi daha eklendi.

İlk çıktığı günden buyana Dünya çapında büyük ses getiren ‘’APEX Legends’’ şu ana kadarki oyuncu sayılarına bakılacak olursa, Yapımcı Şirket olan ‘’Respawn Entertainment’’ oldukça memnun etmiş durumda. ‘’Şirket yöneticileri; APEX Legends piyasaya çıkışının ardından geçen ilk 4 hafta itibari ile 50 Milyon oyuncuya ulaştı’’ bilgisini kamuoyu ile paylaşmış ve bu artışın devam ettiği dile getirmişlerdir.

APEX Legends hakkında dikkat çeken bir diğer nokta ise; Kendi kategorisindeki Popüler oyunlar ile kıyaslandığında Oyuncu istatistiklerine bakıldığında En iyi çıkış yapan oyun olarak göze çarpıyor olmasıdır.

Ayrıca APEX Legends Ücretsiz bir Battle Royale Oyun olmasıyla birlikte, şu anda sadece PlayStation Store, Xbox Store ve Origin üzerinden indirilebilir.

Peki APEX Legends Oyuncularına Ne Sunuyor?

Respawn Entertainment tarafından yaratılmış olan ‘’Titanfall Evreni’’, Birbirinden Güçlü kahramanları ile Oyunculara eşsiz bir Battle Royale deneyimi sunuyor. Sürekli tetikte olacağınız bu dünyada her an arkanızı kollamalısınız, Takım arkadaşlarınıza Güvenmelisiniz…

APEX Legends ’ta kimseyi hafife almamalısınız, Strateji ve oyun Zekânız, Zafere giden yolda En büyük kozunuz olacaktır. Ayrıca Aksiyonu bol bir oyuna hazırlıklı olun oyun içerisinde bir an bile nefes alamadığınız anlarda olacaktır.  Oyun içerisinde size yardımcı olacak ekipmanlar bulacaksınız, onları kimse almadan siz almalısınız Çünkü bu ekipmanlar sizi Zafere daha da  yakınlaştıracak…

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

  • Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
  • Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
  • Bedava Steam Kodları.
  • Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
  • Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
  • Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.
Yorum Yap

Yorum Yap