1. Ana Sayfa
 2. Haber
 3. Observer: System Redux Demosu Steam’de Yayınlandı

Observer: System Redux Demosu Steam’de Yayınlandı

observer-system-redux

Observer: System Redux Demosu Steam’de Yayınlandı

Yayıncılığını geliştiriciliğini Bloober Team’in üstlendiği korku oyunu Observer: System Redux’u PS5 ve Xbox Series X için çıkı yapacağını duyurmuştu. Gamescom 2020 etkinliği sırasında Bloober Team, Steam (PC) üzerinden de piyasaya süreceğini duyurdu. Ayrıca yapımcı duyuruyla kalmayıp Steam üzerinden bir de Demo yayınladı. Steam’de 2017’de çıkan orijinal sürümü Observer’a sahip olan kullanıcılar 15 Eylül’e kadar oyunu %80’lik bir indirimle ön sipariş verebilecek.

“Yıl 2084. Vebalar ve savaşlarla paramparça olmuş karanlık bir siberpunk dünyasında, bir nöral polis dedektifi olun ve diğerlerinin pürüzlü zihinlerini hackleyin. Davayı çözmek ve yakalanması zor katili yakalamak için hissettikleri, düşündükleri veya hatırladıkları her şeyi kullanın.”

Oyun 2020’nin sonuna doğru PlayStation 5, Xbox Series X ve PC için çıkması bekleniyor.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

 • Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
 • Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
 • Bedava Steam Kodları.
 • Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
 • Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
 • Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

  Yazar Hakkında

  2018’in 2.çeyreğinde güçlü altyapı ve profesyonel bir ekip çalışması ile beraber hizmetinize açılan ‘’Oyuncukuru.org’’ sitemizde sizleri aramızda görmekten Büyük bir Sevinç duyarız…Sitemiz Uzun süren çalışmalar ve bilgi birikimlerinin sonucunda Oyun ve Teknoloji alanlarında son gelişmeleri sizlere aktarmayı hedefleyen bir vizyon ile ortaya çıkmıştır…