1. Ana Sayfa
 2. Haber
 3. Need for Speed: Hot Pursuit Remastered Konsollar ve PC için duyuruldu

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered Konsollar ve PC için duyuruldu

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered Konsollar ve PC için duyuruldu

Electronic Arts ve Criterion Games, Need for Speed: Hot Pursuit Remastered ‘ı konsollar ve PC için duyurdu.

Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici Criterion Games, Need for Speed: Hot Pursuit Remastered‘ı PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için duyurdu. PC sürümü Steam ve Origin üzerinden oynanabilir olacak. PS4, Xbox One ve PC sürümleri 6 Kasım’da, Switch sürümü ise 13 Kasım’da çıkışını gerçekleştirecek. Ayrıca yapımcıları oyun için bir duyuru fragmanı da yayınladı.

“Need for Speed Hot Pursuit Remastered’da kovalamanın heyecanını ve kaçışın telaşını hissedin. Dünyanın en havalı yüksek performanslı araçlarında hem kanun kaçağı hem de polis olarak vahşi hız dürtüsünü serbest bırakın. Heyecan dolu, sosyal ve rekabetçi bir yarış deneyiminde aynasızları kurnazca alt edin veya kanun kaçaklarını elinizdeki taktiksel silahlarla yakalayın. Criterion Games’in eleştirmenlerden olumlu not alan oyunu Need for Speed’in geliştirilmiş görseller, çapraz platform çok oyunculu (Autolog altyapılı asenkronize rekabet dahil), tüm ek DLC içerikleri ile güncellenen en üst düzey sürümü. Kovalamacayı ateşleme zamanı geldi.”

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

 • Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
 • Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
 • Bedava Steam Kodları.
 • Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
 • Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
 • Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

  Yazar Hakkında

  2018’in 2.çeyreğinde güçlü altyapı ve profesyonel bir ekip çalışması ile beraber hizmetinize açılan ‘’Oyuncukuru.org’’ sitemizde sizleri aramızda görmekten Büyük bir Sevinç duyarız…Sitemiz Uzun süren çalışmalar ve bilgi birikimlerinin sonucunda Oyun ve Teknoloji alanlarında son gelişmeleri sizlere aktarmayı hedefleyen bir vizyon ile ortaya çıkmıştır…