1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Mount & Blade II Bannerlord’dan Yeni Haber geldi

Mount & Blade II Bannerlord’dan Yeni Haber geldi

Talewords'tan yeni haber Ekonomik Savaş

featured

Talewords firmasında Harita ve Yapay zeka üzerine çalışan Ozan Gümüş’ten Mount & Blade Bannerlord Hakkında yeni bilgiler açıkladı.

Mount & Blade II Bannerlord Ozan Gümüş’ten gelen bilgilere bakacak olursak Mount & Blade II Bannerlord Devletler arasında savaşlar gerçekleştirmekten ziyade ekonomik savaşta verebileceğiz. Yani bir ülkeye parasal gücümüzle ambargo uygulayabileceğiz. Yani hiçbir şekilde askeri güç uygulamadan da düşman krallıkların üzerinde baskı kurabileceğiz.

Peki, Mount & Blade II Bannerlord da ekonomimizi güçlendirmek için neler yapmalıyız.

Bu konuda da açıklamalarda bulunan Ozan Gümüş, Şehirler arasında dolaşan kervanların sahibi olursak oldukça güçlü bir ekonomiye sahip olabileceğimizi, Ayrıca köylüler vergi karşılığı şehirlere hammaddeler üreterek şehir halkının aldığı her ürünün parası krallığa aktarılacak. Böylelikle Devletimizin ekonomisini güçlü bir hale getirebileceğiz. Strateji yönünde kafa patlatmak isteyenler için oldukça sevindirici bir haber olsa gerek vur kır parçalama yerine ekonomi yönünde uygulayabileceğimiz ülkeler üzerinde akıl oyunları oynamak strateji sevenler için,  Bir çok arkadaşımızı bu haber oldukça sevindireceğinden eminim. Çıkış tarihi hakkında henüz bir açıklama gelmese de verdikleri bilgiler bizleri biraz olsun rahatlatıyor. Bu gibi haberlerin çıkması Mount & Blade II Bannerlord çıkacağı tarihinin beklemeye değer olduğunu gösteriyor.

Önerilen Yazı
Mount & Blade II: Bannerlord Asker Toplama Hakkında Bilgiler paylaşıldı

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

– Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
– Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
– Bedava Steam Kodları.
– Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
– Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
– Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

Yorum Yap

Yorum Yap