1. Ana Sayfa
 2. Haber
 3. Mount & Blade II: Bannerlord Kapalı Betası Geliyor

Mount & Blade II: Bannerlord Kapalı Betası Geliyor

mount-and-blade-II-bannerlord

Mount & Blade II: Bannerlord Kapalı Betası Geliyor

Talewords Entertainment, Mount & Blade II: Bannerlord için Kapalı beta düzenleyeceklerini açıkladı.

Önerilen Yazı
Mount & Blade II: Bannerlord GamesCom 2018 Tanıtım Videosu

Uzun bir zamandır gelişme sürecinde olan ve ne zaman çıkacağı hakkında sürekli haberler yapılan Mount & Blade II: Bannerlord’un yapımcısından sonunda müjdeli bir haber geldi. Talewords Entertainment ekibinden gelen habere göre oyunun kapalı beta sürecine alacaklarını açıkladı. Ancak Kapalı betasının ne zaman yapılacağı konusunda henüz bir bilgi vermedi.

“Diğer tüm çok oyunculu modlarda olduğu gibi Çarpışma modu da hala geliştirme aşamasındadır ve hala dengelenmesi ve ince ayarlarının yapılması gerekmektedir. Bunu da daha etkin bir biçimde yapmak için topluluğumuzdan yardım ve geri bildirimler toplayabileceğimiz bir kapalı çok oyunculu beta çıkarmayı planlıyoruz.

 

Bu Çarpışma modu incelemesinin, özellikle Warband müdavimleri için olmak üzere genel olarak çok oyunculu mod hakkında akıllara çok fazla soru getirebileceğinin farkındayız. Merak etmeyin! Gelecek bloglarda çok oyunculu modlarla alakalı Bannerlord’un yeni sınıf sistemi, eşleştirme, ek oyun modları ve elbette ki gelecek kapalı beta hakkında detayları da içeren birçok konuya değineceğiz!”

Kapalı Beta ve Çarpışma Modu hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

 • Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
 • Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
 • Bedava Steam Kodları.
 • Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
 • Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
 • Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

  Yazar Hakkında

  2018’in 2.çeyreğinde güçlü altyapı ve profesyonel bir ekip çalışması ile beraber hizmetinize açılan ‘’Oyuncukuru.org’’ sitemizde sizleri aramızda görmekten Büyük bir Sevinç duyarız…Sitemiz Uzun süren çalışmalar ve bilgi birikimlerinin sonucunda Oyun ve Teknoloji alanlarında son gelişmeleri sizlere aktarmayı hedefleyen bir vizyon ile ortaya çıkmıştır…

  Yorum Yap