1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Mount & Blade II: Bannerlord Asker Toplama Hakkında Bilgiler paylaşıldı

Mount & Blade II: Bannerlord Asker Toplama Hakkında Bilgiler paylaşıldı

mount-and-blade-II-bannerlord

Mount & Blade II: Bannerlord Asker Toplama Hakkında Bilgiler

Uzun bir zamandır, Bir an önce bitmesini dört gözle beklediğimiz Mount and Blade 2 Bannerlord için yeni bilgiler gelmeye başladı. En son gelen bilgilere göre oyunda asker toplama sistemi hakkında bilgiler paylaşıldı.

Mount and Blade 2 Bannerlord asker toplama daha da doğal bir his katacak

Bannerlord içerisinde bulunan asker toplama ile Mound and Blade oyunundaki asker toplama arasında herhangi bir fark olmasada, Mount & Blade II: Bannerlord oyuncular daha doğal hissettirmeleri için TaleWorlds Entertainment ekibi bir takım çalışmalar içerisine girmiş, Yeni çıkacak oyunumuzda Eşraf adı verilen özel oyuncu dışı karakterlerden de asker toplayabileceğiz. Köylülerle nasıl ilişkimizi yüksek tutmaya çalışıyorsak, Eşraf adlı karakterlede ilişkimizi yüksek tutmamız gerekecek Bu bize ne gibi bir fayda sağlayacak. Eşraflar ile aramızdaki ilişki ne kadar yüksek tutarsak Eşraf‘ın elinde bulunan yüksek rütbeli askerleri elde edebilmemize yarayacak. Ayrıca bir savaşta fazla asker kaybettiğimizde bizi derinden sarsıyordu. Topla Eğit baya bir zamanımızı harcıyordu, Eşraflar sayesinde bu gibi durumlarda ortadan kalkmış olacak.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

– Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
– Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
– Bedava Steam Kodları.
– Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
– Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
– Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

    Yazar Hakkında

    2018’in 2.çeyreğinde güçlü altyapı ve profesyonel bir ekip çalışması ile beraber hizmetinize açılan ‘’Oyuncukuru.org’’ sitemizde sizleri aramızda görmekten Büyük bir Sevinç duyarız…Sitemiz Uzun süren çalışmalar ve bilgi birikimlerinin sonucunda Oyun ve Teknoloji alanlarında son gelişmeleri sizlere aktarmayı hedefleyen bir vizyon ile ortaya çıkmıştır…

    Yorum Yap