1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Monster Hunter: World Stem’de çıkışını gerçekleştirdi

Monster Hunter: World Stem’de çıkışını gerçekleştirdi

Monster Hunter: World Stem’de çıkışını gerçekleştirdi

Capcom Monster Hunter: World oyun sevenlerle buluşturdu

Capcom 26 Ocak 2018 tarihinde PS4 ve Xbox One platformlarında Monster Hunter: World‘un çıkışını gerçekleştirmişti. PC sürümünüde 9 ağustos tarihinden itibaren Steam üzerinden oyun sevenlerle buluşturdu.

Capcom’un popüler oyunun son sürümü Monster Hunter: World 9 ağustos 2018 tarihinde Steam’de çıkışını yaptı. Ayrıca çıkış yapmasıyla birlikte Steam’de 2018 yılının en iyi çıkış yapan oyunu oldu. Bu başarıda Monster Hunter serisinin ne kadar kaliteli bir yapım olduğunu göstermektedir.

Monster Hunter: World Hikayesi

Monster Hunter: World dilerseniz tek başınıza, dilerseniz de arkadaşlarınızla en fazla 4 kişilik grup halinde devasa yaratıklara karşı durabilir, çarpışmalar sonucunda elde ettiğiniz ganimetlerle evinize dönebilirsiniz. Monster Hunter serisi bir hikaye ye sahip olsa da, sizleri derin bir lore, bir hikaye işlenişi karşılamayacak. Her bir Monster Hunter oyununda farklı bir diyarda devasa yaratıklar avlayıp, daha güçlü zırhlar ve silahlar yaparak güçlü hedeflere doğru adım atacaksınız.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

– Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
– Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
– Bedava Steam Kodları.
– Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
– Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
– Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

    Yazar Hakkında

    2018’in 2.çeyreğinde güçlü altyapı ve profesyonel bir ekip çalışması ile beraber hizmetinize açılan ‘’Oyuncukuru.org’’ sitemizde sizleri aramızda görmekten Büyük bir Sevinç duyarız…Sitemiz Uzun süren çalışmalar ve bilgi birikimlerinin sonucunda Oyun ve Teknoloji alanlarında son gelişmeleri sizlere aktarmayı hedefleyen bir vizyon ile ortaya çıkmıştır…

    Yorum Yap