1. Ana Sayfa
 2. Haber
 3. Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Gelişim süreci tamamlandı

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Gelişim süreci tamamlandı

Marvel's Spider-Man: Miles Morales Gelişim süreci tamamlandı

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Gelişim süreci tamamlandı

Geliştirici Insomniac Games’in Twitter hesabı üzerinden paylaştığı bir haber ile Marvel’s Spider-Man: Miles Morales’in gelişim aşamasının tamamlandığını duyurdu.

Yayıncı Sony Interactive Entertainment ve geliştirici Insomniac Games ortak çalışması sonucu hazırlanan Marvel’s Spider-Man: Miles Morales’in gold statüsüne ulaştığı duyuruldu. Bu da demek oluyor ki oyunun bu saatten sonra ertelenme gibi bir durumun söz konusu olmadığı anlamına geliyor.

Marvel’s Spider-Man evrenindeki en son macerada genç Miles Morales, yeni bir Spider-Man olarak akıl hocası Peter Parker’in izinden giderken bir yandan da yeni evine alışmaya çalışır. Ancak, şiddetli bir güç onun yeni evini yok etmekle tehdit ettiğinde, hevesli kahramanımız büyük gücün büyük sorumluluk gerektirdiğini fark eder. Marvel’ın New York şehrini kurtarmak için Miles, Spider-Man rolünü sahiplenmelidir.

PS Store

Oyun 19 Kasım’da PlayStation 4 ve PlayStation 5 sürümlerinde çıkışını gerçekleştirecek.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

 • Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
 • Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
 • Bedava Steam Kodları.
 • Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
 • Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
 • Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

  Yazar Hakkında

  2018’in 2.çeyreğinde güçlü altyapı ve profesyonel bir ekip çalışması ile beraber hizmetinize açılan ‘’Oyuncukuru.org’’ sitemizde sizleri aramızda görmekten Büyük bir Sevinç duyarız…Sitemiz Uzun süren çalışmalar ve bilgi birikimlerinin sonucunda Oyun ve Teknoloji alanlarında son gelişmeleri sizlere aktarmayı hedefleyen bir vizyon ile ortaya çıkmıştır…