1. Ana Sayfa
  2. Video
  3. Life is Strange 2 Tanıtım Videosu

Life is Strange 2 Tanıtım Videosu

life-is-strange-2-cikis-tarihi-ve-tanitim-videosu

Square Enix ve Dontnod Entertainment otaklığı ile hazırlanan Life is Strange 2 oyununun ilk tanıtım videosu oyunseverlerin beğenisine sunuldu.

Daha önce yayınlamış olduğumuz Life is Strange yazımızda belirttiğimiz üzere oyunun hikâye detayları tam verilmemişti. Ancak 20 Ağustos 2018 tarihli tanıtım videosu ile birlikte oyunun içeriği hakkında daha fazla bilgi edinmemizde mümkün oluyor. Ve sonunda Yeni macera başlıyor, Oyun severler Life is Strange 2 oyununda öncelikle iki kardeşin üzerine yoğunlaşan bir hikâye ile karşılaşacak ve trajedinin nasıl hayatta kalma mücadelesine dönüştüğüne şahit olacaklardır. Ayrıca oyuna dair belirtmekte fayda gördüğümüz bir diğer nokta ise şu şekilde, bu yeni yolculukta kardeşlerin zor kararlar vermesi gerektiği noktalarda bolca karşımıza çıkıyor. Bu kararlar kardeşler arasındaki bağı ve onların yeni macerasını nasıl mı etkileyecek hepimiz merakla bekliyoruz.

Önerilen Yazı
Life of Strange 2 Çıkış Tarihi ve Tanıtım Videosu

Life is Strage 2, 27 Eylül 2018 tarihinde PS4, XBOX One ve PC platformlarında oyun severlerle buluşacak.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

– Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
– Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
– Bedava Steam Kodları.
– Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
– Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
– Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

    Yazar Hakkında

    2018’in 2.çeyreğinde güçlü altyapı ve profesyonel bir ekip çalışması ile beraber hizmetinize açılan ‘’Oyuncukuru.org’’ sitemizde sizleri aramızda görmekten Büyük bir Sevinç duyarız…Sitemiz Uzun süren çalışmalar ve bilgi birikimlerinin sonucunda Oyun ve Teknoloji alanlarında son gelişmeleri sizlere aktarmayı hedefleyen bir vizyon ile ortaya çıkmıştır…

    Yorum Yap