1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Let It Die PC’ye geliyor

Let It Die PC’ye geliyor

let-it-die

PlayStation 4 oyunları arasında popüler olan Let It Die PC’ye geliyor

Sadece PlayStation 4’e özel olarak 2016 yılında çıkarılan Let It Die oyunu 2019 yılının sonbaharında Steam’de çıkması planlanıyor. PlayStation 4 platformunda ücretsiz oynanan Let It Die Steam’de çıkışını gerçekleştirdiği zaman ücretli mi yoksa ücretsiz mi olacağı konusunda henüz bir bilgi verilmedi. 2016 yılında PlayStation’a özel olarak çıkartılan Let It Die oyunu çıkışından bir ay sonra 1 Milyondan fazla indirmeye ulaşarak. Let It Die en çok indirilen oyunlar arasında yerini almıştı.

Oyunumuzun başlarında bir Kule de Ekipman ve mühimmat olmadan başlıyoruz. kulenin tepesine tırmandıkça önümüze çıkan eşyaları toplayarak ve kendimizi geliştirerek düşmanlarımızı ortadan kaldırmaya çalışacağız. Kulenin tepesine ulaştığımız da bizden tek bir şey yapmamızı istiyor. Ölün yada Öldürün.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

– Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
– Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
– Bedava Steam Kodları.
– Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
– Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
– Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

    Yazar Hakkında

    2018’in 2.çeyreğinde güçlü altyapı ve profesyonel bir ekip çalışması ile beraber hizmetinize açılan ‘’Oyuncukuru.org’’ sitemizde sizleri aramızda görmekten Büyük bir Sevinç duyarız…Sitemiz Uzun süren çalışmalar ve bilgi birikimlerinin sonucunda Oyun ve Teknoloji alanlarında son gelişmeleri sizlere aktarmayı hedefleyen bir vizyon ile ortaya çıkmıştır…

    Yorum Yap