1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. John Wick Hex Çıkış Tarihi ve Fragmanı

John Wick Hex Çıkış Tarihi ve Fragmanı

John Wick Hex Çıkış Tarihi ve Fragmanı

Yayıncı Good Shepherd Entertainment ve geliştirici Bithell Games’in ortak çalışması sonucu hazırlanan aksiyon oyunu John Wick Hex için bir duyuru fragmanı yayınlandı. Good Shepherd Entertainment tarafından yayınlanan fragmana göre oyunun 8 Ekim’de Epic Games üzerinden PC kullanıcıları için çıkış yapacak.

John Wick Hex dünyaca sevilen film serisinin profesyonel tetikçisi John Wick gibi düşünmenizi ve hamle yapmanızı sağlayan hızlı tempolu ve aksiyon odaklı bir strateji oyunudur. Filmin perde arkasındaki yaratıcı ekiplerle yakın iş birliği içinde oluşturulan John Wick Hex, hikâye evrenini genişletirken serinin klasik gun fu tarzını yakalayarak dövüş temalı satrancı bir video oyunu olarak hayata geçiriyor. Oyuncuların hızlı kararlar vermesi ve gerçekleştirecekleri her eylem ve saldırının sonuçlarını göz önüne alması gerekiyor.

Stratejik hareketlere dayalı dövüşü benzersiz şekilde harmanlayan John Wick Hex, filmlerdeki eşsiz taktiksel dövüşlerin ruhunu yakalıyor ve strateji ile aksiyon video oyunu türleri arasındaki ince çizgiyi ortadan kaldırıyor. Yeni silahlar, kıyafet seçenekleri ve mekânların kilidini açmak için ana hikâye modunda (oyun için yaratılan orijinal hikâyeyi içerir) iyi bir performans göstererek ilerleyin. Her silah, kullanacağınız taktikleri ve oynama yönteminizi değiştirir. Cephane sınırlı ve gerçekçi görünüme sahiptir; bu nedenle, şarjör doldurma sürenizi ayarlayın ve görev sırasında bulduğunuz silahlardan en iyi şekilde yararlanın.

John Wick Hex, filmin tarzını olağanüstü bir grafikli siyah beyaz tasarım ile tamamlıyor ve görkemli rollerinin yanı sıra seslendirme sanatçısı olan Ian McShane ve Lance Reddick gibi dünyaca ünlü isimleri ağırlıyor.

Yayıncı tarafından paylaşılan duyuru fragmanını yukardaki video oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

  • Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
  • Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
  • Bedava Steam Kodları.
  • Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
  • Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
  • Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.
Yorum Yap

Yorum Yap