1. Ana Sayfa
 2. Ücretsiz Oyunlar
 3. Insurgency: Sandstorm Bir Hafta boyunca Ücretsiz

Insurgency: Sandstorm Bir Hafta boyunca Ücretsiz

insurgency-sandstorm

Insurgency: Sandstorm Bir Hafta boyunca Ücretsiz

Yayıncılığını Focus Home Interactive geliştiriciliğini ise New World Interactive’in üstlendiği taktiksel FPS tabanlı oyunu Insurgency: Sandstorm bir hafta boyunca ücretsiz olarak oynanabileceği duyuruldu. Bugün den itibaren 18 Aralık’a kadar sürecek. Bu tarihler arasında oyunu indirip deneyimleme fırsatı yakalamış olan kullanıcılar ne yazık ki oyunun süresiz bir kopyasına sahip olamayacak. Lakin oyunu denemek ve satın almak isteyen kullanıcılar bu güzel fırsattan yararlanmış olacak.

Oyunun Steam üzerindeki tanıtım yazısı

“Insurgency: Sandstorm; takım oyununa dayanan, taktiksel FPS tabanlı bir yakın mesafe çatışması ve görev odaklı çok oyunculu oyun tarzına sahiptir. Büyük bir çıkış yakalayan bağımsız FPS yapımı Insurgency’nin devamı niteliğindeki Sandstorm yeniden doğdu, geliştirildi, genişletildi ve her geçen gün daha da büyüyor. Yeteneğin hakkının verildiği ve takım çalışmasının zafer kazandırdığı modern savaş anlayışının gücünü hissedin. Ölümcül silahlar, hafif zırhlı saldırı araçları, yıkıcı ağır silahlar ve bu oyun türüne korku ögesini geri getiren HDR ses teknolojisinin bulunduğu sağlam bir çatışma deneyimine hazır olun.”

Etkinlikten yararlanmak isteyen kullanıcılar buraya tıklayarak Insurgency: Sandstorm Steam sayfasına gidebilirler.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

 • Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
 • Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
 • Bedava Steam Kodları.
 • Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
 • Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
 • Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

  Yazar Hakkında

  2018’in 2.çeyreğinde güçlü altyapı ve profesyonel bir ekip çalışması ile beraber hizmetinize açılan ‘’Oyuncukuru.org’’ sitemizde sizleri aramızda görmekten Büyük bir Sevinç duyarız…Sitemiz Uzun süren çalışmalar ve bilgi birikimlerinin sonucunda Oyun ve Teknoloji alanlarında son gelişmeleri sizlere aktarmayı hedefleyen bir vizyon ile ortaya çıkmıştır…