1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Hunt: Showdown Ücretsiz Oynama Fırsatı

Hunt: Showdown Ücretsiz Oynama Fırsatı

Hunt: Showdown Bedava Oynama Fırsatını Kaçırma

Hunt: Showdown’a Türkçe dil seçeneği geliyor

Bu hafta sonu Crytek geliştirdiği yeni oyunu Hunt: Showdown’u deneyimleme fırsatını bizlere sunuyor. Ayrıca bu hafta sonu %20’lik bir indirimle oyunu satın alarak Steam kütüphanenize kalıcı olarak ekleyebilirsiniz.

10 Ağustos saat 13:00’da başlayıp 13 Ağustos saat 13:00’da sona erecek. Bu tarihler arasında oyunu indirip ücretsiz oynayabilirsiniz. Steam’de normal fiyatı 69 Tl gibi bir fiyata sahip Hunt: Showdown oyununu bu hafta sonu %20’lik indirim sayesinde 55,20 TL’ye satın alarak Steam kütüphanenize süresiz bir şekilde ekleyebilirsiniz.

Hunt: Showdown Steam Sayfası: Hunt: Showdown Ücretsiz Erişim

Önerilen Yazı
Hunt: Showdown’a Türkçe dil seçeneği geliyor

Ayrıca Türkiye Resmi Facebook sayfasında oyun hakkında en güncel haberleri takip edebilir, oyunla ilgili sorunlarınızı sorabilir ve çeşitli etkinliklerden faydalanabilirsiniz. Ayrıca yılın belli zamanlarında gelen fırsatlarla çeşitli hediyeler de kazanabilirsiniz.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

– Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
– Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
– Bedava Steam Kodları.
– Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
– Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
– Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

    Yazar Hakkında

    2018’in 2.çeyreğinde güçlü altyapı ve profesyonel bir ekip çalışması ile beraber hizmetinize açılan ‘’Oyuncukuru.org’’ sitemizde sizleri aramızda görmekten Büyük bir Sevinç duyarız…Sitemiz Uzun süren çalışmalar ve bilgi birikimlerinin sonucunda Oyun ve Teknoloji alanlarında son gelişmeleri sizlere aktarmayı hedefleyen bir vizyon ile ortaya çıkmıştır…

    Yorum Yap