1. Ana Sayfa
  2. İnceleme
  3. House Flipper inceleme

House Flipper inceleme

featured

House Flipper oyun hakkında genel bilgiler

17 Mayıs 2018’de Empyrean tarafından geliştirilen PlayWay S.A., Frozen District tarafındanda dağıtımı yapılan House Flipper oyunumuz hakkında bilgiler paylaşacağız.

Öncelikle Konusu hakkında bilgi vermek gerekirse, Eski dökük birbirinden pis evleri satın alıp alıcıların zevkine göre dizayn edeceğiz. Tesisatından Boyasına tutun ev temizlemeye kadar bir çok özelliğiyle oyunserverlerin beğenisini kazanan oyunumuzda isterseniz hayalinizdeki evi yapıp kendi ofisiniz olarakta kullanabilirsiniz.Stres atmak istiyenlere House Flipper oyunu ilaç gibi gelebilir. ancak ufak tefek sorunlarıda mevcut bu sorunlara gelecek olursak ışıklı ortamlarda FPS düşüşü var. Oyunda ayrıca Optimizasyon sorunuda mevcut bazen oyunda donmalar yaşanabilir. Tabi bu sorunları oyunun yeni çıkmasına bağlayabiliriz. çıktığı günden itibaren sürekli güncelemeler yapılıyor. bu sorunların da en kısa zamanda çözülür diye düşünüyoruz.

House Flipper oyunun eksikleri


Eşya çeşitliliği az 

 – Evi satın aldğımızda eve katacağımız eşyalar ilk evi dizayn ederken belki pek hissetmezsiniz ancak daha sonraki alacağınız evlerde eşya çeşitliliği az olmasından şikayet edebilirsiniz.

Büyük Arazilerde Küçük Evler

 – 1 Dönümlük arazide 20m²’lik ofisimiz mevcut evleri komple yıkıp tekrar inşa etme seçeneğinin olmaması büyük eksiklik bence

CO-OP seçeneğinin olmaması

 – House Flipper gibi bir oyunda multi seçeneği kesinlikle olması şart arkadaş çevremizle oynayabilsek dahada zevkli olabilir.

Yorum Yap

Yorum Yap