1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Halo: Reach Erken Erişim’e Açıldı

Halo: Reach Erken Erişim’e Açıldı

featured

Halo: Reach Erken Erişim’e Açıldı

Yayıncılığını Microsoft’un geliştiriciliğini ise 343 Industries’in üstlendiği Halo: The Master Chief Collection‘ın ilk bölümü olan Halo: Reach erken erişime açıldı. Bugün den itibaren Steam (PC) üzerinden kullanıcılar oyunu indirip oynayabilir. Şu anda Halo: The Master Chief Collection’ın bütün hikayesi Xbox One da mevcut. PC platformunda ise Halo: Reach ile başlayarak her seferde bir oyun çıkacak. Diğer platformlarda çıkış yapıp yapmayacağı hakkında ise henüz bir bilgi yok.

Önerilen Yazı
Halo Reach’in Ekran Görüntüleri Yayınlandı

İlk olarak Kasım 2014’te Xbox One için piyasaya sürülen Halo: The Master Chief Collection’da Halo: Combat Evolved Anniversary, Halo2: Anniversary, Halo 3, Halo 3: ODST (Campaign) ve Halo 4 olarak kullanıcıların beğenisine sunulmuştu.

Tanıtım Yazısı

“Noble Team, büyük fedakarlık ve cesaret ile, imkansız oran karşısında sayısız hayat kurtaran Spartalılar, bir grup trajik ve kahramanca hikayesi deneyimleyin. Reach gezegeni, insanlığın tecavüz ahiti ile nihai hedefleri olan Dünya’nın yok edilmesi arasındaki son savunma hattıdır. Eğer düşerse, insanlık yıkımın eşiğine gelecektir.

Nesil tanımlayan oyuncu özelleştirmesi, unutulmaz haritalar ve klasik oyun modları ile ikonik Halo çok oyunculu deneyimlerinin keyfini çıkarın. Tek başına veya sürekli artan zorluk ile konuşlanan düşman sonsuz dalgalara karşı hayatta kalmak için Firefight takım arkadaşları ile savaş.”

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

  • Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
  • Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
  • Bedava Steam Kodları.
  • Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
  • Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
  • Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.