1. Ana Sayfa
  2. Video
  3. GTFO 12 dakikalık oynanış videosu yayınlandı

GTFO 12 dakikalık oynanış videosu yayınlandı

GTFO-oynanis-videosu
1

CO-OP Aksiyon Korku oyunu GTFO’nun yeni bir oynanış videosu yayınlandı

GTFO’nun geliştiriciliğini yapan 10 Chambers Collective ekibi tarafından oyun meraklıları için yeni bir oynanış videosu paylaştı.

10 Chambers Collective tarafından hazırlanan GTFO’nun 12 dakikalık oynanış videosu yayınlandı. Co-Op özelliğiyle maksimum 4 oyuncu ile birlikte oynanabilecek aksiyon korku oyunudur. Korkunç yaratıklarla dolu bir yer altı kompleksinde bulunan değerli eserleri çıkarmak için yola koyulurlar. Ürpertici dış sesin anlatımı ile mutant dolu odalardan geçerken korkuyu iliklerimize kadar hissedeceğiz. Hayatta kalmak için yardımcı olabilecek silahlar, araçlar ve yasam kaynaklarını toplayarak, geçmişinizle ilgili bilgileri ve kaçmak için bir yol arayışı içerisine gireceğiz.

10 Chambers Collective, GTFO oyunu için paylaştığı yaklaşık 12 dakikalık oynanış videosuna aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirler.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

– Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
– Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
– Bedava Steam Kodları.
– Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
– Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
– Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

    Yazar Hakkında

    2018’in 2.çeyreğinde güçlü altyapı ve profesyonel bir ekip çalışması ile beraber hizmetinize açılan ‘’Oyuncukuru.org’’ sitemizde sizleri aramızda görmekten Büyük bir Sevinç duyarız…Sitemiz Uzun süren çalışmalar ve bilgi birikimlerinin sonucunda Oyun ve Teknoloji alanlarında son gelişmeleri sizlere aktarmayı hedefleyen bir vizyon ile ortaya çıkmıştır…

    Yorum Yap